В Україні за зарплату «у конверті» штрафуватимуть на 320 тисяч гривень

30 грудня 2016 - In Lviv
В Україні за зарплату «у конверті» штрафуватимуть на 320 тисяч гривень

Президент України Петро Порошенко підписав закон про введення штрафу розміром до 320 тисяч гривень за виплату виплати заробітної плати без нарахування і сплати єдиного внеску – так званих зарплат «у конверті». Відповідний законопроект №5130 президент підписав 27 грудня.

Згідно із законом, підприємці мають сплатити штраф розміром до трьох мінімальних зарплат у всіх випадках недопущення інспекторів до перевірки, крім випадку, коли темою перевірки є неоформлення трудових договорів з працівниками та виплата зарплат «у конверті».

Підприємці будуть оштрафовані в розмірі 100 мінімальних зарплат у разі недопущення державного інспектора праці до перевірки, якщо вона здійснюється з метою виявлення працівників з неоформленими трудовими договорами.

Крім того, за цим законом вже з 1 січня всі фізичні особи-підприємці мають щомісяця платити єдиний соціальний внесок у розмірі 704 гривні на місяць, навіть якщо не мають прибутку.

Крім того повідомлялося, що мінімальна заробітна плата вчителя без категорії з 1 січня 2017 року складатиме 5266 гривень.

Нагадаємо, що з 1 січня 2017 року розмір мінімальної зарплати становитиме 3200 гривень.

Рейтинг: 0 Голосів: 0 422 перегляди
Loading...
Коментарі (0)