Winetime що на проспекті Чорновола оштрафували за пісню Scorpions

15 квітня 2017 - In Lviv
Winetime що на проспекті Чорновола оштрафували за пісню Scorpions

Власників львівського магазину Winetime на проспекті Чорновола оштрафували за незаконне використання пісень німецького рок-гурту Scorpions та шведського поп-співака Danny.

Господарський суд Львівської області 27 березня задовольнив позов Організації колективного управління авторськими та суміжними правами і зобов'язав ТзОВ «ТС Плюс» (якій належить мережа виномаркетів Winetime) сплатити 32 тис. грн за незаконне використання двох пісень. У рішенні суду вказано, що у грудні 2015 року представник позивача почув у львівському магазині Wine Time пісню Scorpions «You & I» та пісню Danny «If only you». Цей момент зняли на відео і подали позов про порушення авторських прав.

Юристи магазину під час судового засідання намагалися довести, що цей відеозапис не може бути доказом порушення авторських прав, оскільки він не якісний. «Долучений позивачем відеозапис не якісний, підтверджує виключно той факт, що представник Організації колективного управління авторськими та суміжними правами відвідав магазин відповідача та скуштував там коньяк та каву», – заявили юристи ТзОВ «ТС Плюс».

Однак оскільки компанія не мала прав на використання цих пісень, суд вирішив задовольнити позов і зобов'язав власників мережі Winetime сплатити 32 тис. грн компенсації.

Водночас ТзОВ «ТС Плюс» подало апеляцію на рішення Господарського суду Львівщини. Через це рішення поки не набуло законної сили.

Зазначимо, що Організація колективного управління авторськими та суміжними правами сама не володіє правами на пісні Scorpions та Danny. Цей позов поданий в інтересах ТзОВ «УМИГ Мьюзік», яка володіє правами на використання цих пісень і мала б отримати 32 тис. грн штрафу.

Схожі статті:

КриміналУ Львові інспектор ДАІ сам заплатив незаконно накладений штраф

ЖиттяЗа хабар у $500 львівського чиновника оштрафували на 850 грн

КриміналУ Львові закрили справу щодо смерті жінки, яка рік тому випала з вікна податкової

ЕкономікаЛьвівського чиновника за розтрату понад ₴415 тисяч оштрафували лише на ₴850

ТранспортУ Львівській області масово штрафують водіїв вантажівок

Рейтинг: 0 Голосів: 0 542 перегляди
Loading...
Коментарі (0)