Укрпошта

абонементна скринька
У зв'язку із постійними переїздами і змінами квартир постійно змінюю адресу. Аби не було проблем із отриманням кореспонденції через це, мені потрібна абонентська скринька. Хтось знає, як це робиться і скільки коштує?
st99
Можливі й ситуації, коли ви з якихось причин не хочете вести переписку через свій домашній або робочу адресу.
На такий випадок можлива альтернатива у формі оренди абонентського ящика в найближчому поштовому відділенні , яке вам буде зручно регулярно відвідувати.
Зверніться на пошту і дізнайтеся, чи є у них вільні абонентські скриньки. Якщо ні, доведеться шукати щастя в іншому відділенні зв'язку.

При оренді абонентської скриньки від імені фізичної особи потрібно ваш паспорт. Якщо ж угоду полягають юридичною особою, на пошті захочуть бачити його установчі документи, паспорт і довіреність представника, завірену підписом керівника компанії і печаткою.
Укладіть з поштою договір, оплатіть оренду відповідно до його умов. Тарифи для юридичних осіб відчутно вище, ніж для фізичних. Але працівники пошти можуть зажадати від вас переоформлення договору, якщо на ящик фізособи будуть надходити листи, адресовані організації.
Вам видадуть ключ і повідомлять номер ящика, який знаходиться в приміщенні пошти. Вашу адресу буде представляти собою індекс, населений пункт, номер поштового відділення та абонентського ящика.
st99
Надання в користування абонементної скриньки, у тому числі іменної
(за повний та неповний календарний місяць):
для населення - 5,00 грн
можна оформити у будь-якому відділенні поштового зв'язку - тре заяву написати й оплатити

Тарифи для юридичних осіб вище, ніж для фізичних - 17,50 грн
Перейти на форум:
Швидка відповідь
У вас немає прав, щоб писати на форумі.