Дешеві аптеки

st99
Які дешеві аптеки ви знаєте?
А як щодо так званих соціальних аптек? Там ціни насправді низькі чи тільки реклама така?
Кажуть дешева аптека-гуртівня 3і, що перед кінг-кросом
st99
Купляю ліки у аптеці Знахар, однозначно найдешевший. От тільки на Б. Хмельницького дорожчий ніж на Виговського. Зрештою є сайт цієї мережі аптек http://www.apteka-znahar.com.ua, я там ціни взнаю і порівнюю з цінами аптеки, що знаходиться біля хати. Звичайно, якщо мова йде про дорогі препарати.
в Знахарі такі низькі ціни не тому, що вони такі добрі, а інші аптеки погані. Можу вам сказати з впевненістю на 100 %, що у Знахарі переважна більшість фальсифікованих або контрабандних ліків.
Я працюю у фармацевтичній галузі і знаю це на 100%. Тому що в них часто продажна ціна є нижчою, ніж та яку пропонують гурті фірми для аптек.
In Lviv
dom:
у Знахарі переважна більшість фальсифікованих або контрабандних ліків.
Але де певність, що і в інших аптеках не фальсифікат?
Для себе виділяю найдешевші 2 аптеки - Знахар і 3І ,особливо тішать ціни на гуртовні 3І - дуууже хороші ціни на усі медикаменти. В 3І маю ще дисконтну картку ,тоді ціни значно дешевші в порівнянні з іншими аптеками. Про фальсифікат в Знахарі трошки смішно чути, це щось на зразок "одна баба сказала".....Такі чутки, в переважній більшості, розносять люди, які безпосередньо мають відношення до аптек з не конкурентними (високими, в порівнянні) з Знахарем цінами.....щось типу - Купляйте в нас, в нас 100% оригінал ,а там так дешево, бо то все фальсифікат
st99
Думаю, купити підробку можна в будь-якій аптеці і за будь-які гроші.
Перейти на форум:
Швидка відповідь
У вас немає прав, щоб писати на форумі.