каркасне будівництво

пропонуємо послуги
Обираючи сьогодні каркасне будівництво, Ви підтримуєте сучасні технологічні рішення та йдете в ногу з часом. Саме каркасне будівництво поєднало у собі усі новітні досягнення у галузі будівельних матеріалів та технологій.
Ми пропонуємо послуги каркасного будівництва під ключ будинків (від 2900 грн/ м2), промислових об’єктів (ангари – від 800 грн/ м2), церков (під ключ від 35 000 $) за вигідною ціною. Також діє акційна пропозиція: Будинок 133 м2 всього за 40 000 $.
Головними нашими перевагами є економічність та стислі терміни будівництва.
Звертайтесь за тел. +38 (097) 074 48 67 - Максим
http://karpatybud.com.ua/
багато людей активно почали використовувати для заливки міжповерхових перекритів. горищ ,так ібудь чого,що потребує утеплення надлегким пінобетоном марки d300-d500 він виготовляється з цементу та білкового вспінювача(впросто народі мила) який формує пори та випаровується разом з водою залишачи по собі лише пори в бетоні,такі бетони називають ніздрюваті,або пористі!Є спеціальна установка ТОРНАДО,яка легко пересувається і заливає там де необхідно! ще на ринку появилась ФітоПлита вона також виготовлена з пористого бетону та основу її складає очерет,багато людей вже утеплили свої фасади будинків,відчутя мікроклімату надзвичайні 50*50*8 розмір такої плити та щей замки,за допомогою яких вони встановлюється надзвичайно легко і нетреба бути великим майстром щоб укласти цю плиту як на підлогу так і на фасадну стіну!можете зателефонувати і я дам більш детальну інформацію!ноль шісдесят сім сім ноль ноль сімдесят шість вісімнадцять!
--- добавлено: 7 мин. назад ---
нехай пінопластом утепляє той дім хто незбирається в ньому жити,і незбирається виховувати в ньому своїх дітей,пройдіться по сайтах закордоних,подивіться чи хтось там утепляє СВІЙ я наголошую СВІЙ будинок, а не напродажу! ми нерозумієм того що пінопласт діє на генетичному рівні,і хворіють діти не зрозуміло на які хвороби,лікарі в деяких випадках неможуть навіть діагноз поставити,а все чому,та тому що,понастроюють будинків з шлакоблоків,поутепляют фасади пінопластом і чекають від природи дива,зараз практично в кожного є інтернет та почитайте що є що,ладно коли батько побудував бо колись небуло можливості будувати з чогось іншого,але тепер щей утепляти треба вже дивитись чим!та впринципі дивіться та прислухайтесь до свого розсуду!
Перейти на форум:
Швидка відповідь
У вас немає прав, щоб писати на форумі.