Що буде з доларом?

долар вже по 13
In Lviv
І ось долар вже по 13 грн. Що буде з економікою далі?

Тривале перебування гривні нижче позначки 12 грн / $ буде мати негативний ефект для економіки України, вважають опитані «Веста» експерти.
«Ефект буде вкрай негативний. Експорт відреагує на такий курс через 3-6 місяців, а імпорт почав згортатися вже зараз. Компанії-імпортери це 10-15% робочих місць, так що в Україні буде падати зайнятість і рости інфляція. Окреме питання - це реакція ринку на подорожчання газу на тлі девальвації. Думаю, багато хто компанії зволіють закритися, ніж працювати за такої ціни газу в гривнях », - зазначив у розмові з« Веста »головний фінансовий аналітик РА« Експерт-Рейтинг »Віталій Шапран.
При цьому високий курс буде провокувати зростання цін. Як на імпортні товари, так і вироблені в Україні, але транспортуються по країні: у їх ціну буде закладатися що подорожчало паливо (вартість бензину А-95 вже впритул наблизилася до 15 грн / л). «За таких умов індекс інфляції перевищить 20%», - упевнений Шапран. І це при тому, що влада дає два прогнози на цей рахунок - 12% і 16%.
Все це буде грати на зниження ВВП і зменшення надходжень до держбюджету. «Виконання бюджету стає більш-менш реальним лише при курсі 9,5-10,0 грн / $. Та й виплати за зовнішнім держборгом при курсі 12 грн / $ і вище можуть обернутися для України катастрофою », - сказав« Вістям »директор департаменту інвестиційно-банківських послуг ІК« Альтана Капітал »Павло Мішустін.

Як Дорогий Долар Позначиться На Економіці України
Редагувалось: 1 раз (Останній: 11 квітня 2014 у 19:31)
Перейти на форум:
Швидка відповідь
У вас немає прав, щоб писати на форумі.