Те, що змінює місто. Запрошуємо на Інноваційна весна 2019

5 квітня 2019 - In Lviv
Те, що змінює місто. Запрошуємо на Інноваційна весна 2019

Прогресивні особистості, що виходять за рамки можливого і створюють неможливе. Люди з новим поглядом та без стереотипів вражають. Вони доводять, що все в наших руках. Про це все на форумі!

 

Інноваційна Весна 2019 - щорічна подія від Львівської міської ради, яка відкриває світ інновацій та підприємництва для містян Львова.

Три дні форуму, 24-26 травня в Tech Startup School, будуть наповнені нетворкінгом, знайомствами та обміном досвідом між студентами, компаніями та професіоналами-дослідниками з університетів.

Концепція події полягає у трьох частинах:

Науково-технологічна виставка, яку можуть відвідати жителі всього Львова та познайомитися з інноваційними новинками, а це близько до 50 винаходів - від робототехніки до штучного інтелекту

Конкурс Startup Pitching, на якому молоді винахідники зможуть “продати” свою ідею та виграти грошовий грант. Основними фокусними сферами проектів є: фінансові, харчові технології, біотех та відкриті дані.

Виступи від інноваторів, підприємців та стартаперів у рамках NovaTalking та лекторій про технології, де учасники зможуть надихнутися та дізнатися реальні деталі побудови стартапи та поїздок у США.

 

Зареєструйтеся на захід, аби не пропустити: http://bit.ly/lviv_participants

Візьміть участь у конкурсі стартапів, аби розповісти свою ідею: http://bit.ly/startup_pitching

ВІзьміть участь у науково-технологічній виставці і покажіть, що інновації це круто: http://bit.ly/lviv_exhibition

 

Якщо маєте питання чи пропозиції, звертайтеся:

Яна Руденко, 0937006794, yanarudenko1507@gmail.com

Орест Фільц, 0680681751, filts.orest@gmail.com

 

Рейтинг: 0 Голосів: 0 14169 переглядів
Loading...
Коментарі (0)