У Львові «ОККО» планує збудувати першу АЗС без операторів і касирів

22 лютого 2018 - In Lviv
У Львові «ОККО» планує збудувати першу АЗС без операторів і касирів

На розі вулиці Кульпарківської та Героїв УПА замість недіючого фонтану планують звести нову АЗС, особливістю якої стане відсутність будь-якого допоміжного персоналу. Про це йдеться у розробленому детальному плані цієї території (ДПТ), що оприлюднила львівська мерія.

Як йдеться у розробленій документації, на цій території планують демонтувати чашу фонтану та встановити холодну міні-АЗС (без обслуговуючого персоналу) у формі пам’ятника з логотипом компанії «ОККО». На холодних АЗС немає операторів, а водії самостійно заправляють свої авто. Система має автоматично визначати, який пістолет зайнятий та обсяг палива, а клієнт розраховується за нього через платіжний термінал.

До слова, це може бути перша холодна АЗС у Львівській області. Цю АЗС хочуть збудувати у кількох метрах від головного офісу компанії «ОККО», що на вул. Героїв УПА, 72.

До слова, для реалізації проекту передбачено вносити уточнення у генплан міста та план зонування Франківського району.

ОККО АЗС

АЗС ОККО, Холодна заправка

7 березня у актовому залі СЗШ №51 (вул. Скісна, 1) о 18:00 відбудеться зустріч з головним архітектором проекту. З 22 лютого до 19 березня мешканці прилеглих будинків можуть подавати скарги та пропозиції до документації. Їх можна подати до відділу громадського партнерства «Секретаріату ради» ЛМР через ЦНАП.

Схожі статті:

ЕкономікаНа АЗС Львівщини майже на 20% впав продаж дизпалива та бензину

КриміналУ Львові приїжджий з Донецька намагався грабувати заправку

ЕкономікаОператори АЗС пояснили збільшення цін на пальне зростанням цін на нафту

КриміналУ Львові шахраї заволоділи грошима з каси АЗС

Рейтинг: 0 Голосів: 0 4908 переглядів
Loading...
Коментарі (0)