!Fest став власником ресторану у Львівській міській раді

24 жовтня 2018 - In Lviv
!Fest став власником ресторану у Львівській міській раді

Холдинг викупив фірму, яка мала кафе в приміщенні Ратуші на умовах довготривалої оренди.

«Холдинг емоцій "!Fest"» викупив ТзОВ «Місто Лева», що орендує приміщення для ресторану «Ратуша» на першому поверсі Львівської міськради, таким чином ставши власником закладу. Про це в інтерв'ю «Високому замку» розповів співзасновник холдингу Андрій Худо.

«Попередні власники робили бізнес переважно на банкетах, весіллях, — каже він. — Їм стало нецікаво, зважаючи на ті заробітки, які тут мали. Будемо створювати своє. Думаю, це буде потужне центральне гранд-кафе, як у Відні, з крутими десертами. Але воно має бути демократичне, щоб тут було багато людей».

Як пише Zaxid.net з посиланням на піар-менеджерку холдингу Оксану Ємець, «!Fest» викупив ТзОВ «Місто Лева» приблизно два тижні тому і поки що невідомо, якою буде нова концепція закладу.

«Найближчим часом воно працюватиме у форматі кав’ярні. Ми також готові приймати бенкети, як це і відбувалось в "Ратуші»". Стосовно планів щодо зміни концепції, то ми ще не готові точно сказати, оскільки ще працюємо над цим», – каже вона.

Додамо, що ресторан «Ратуша» площею 648 кв. м відкрило ТзОВ «Місто Лева» у 2014 році. До цього там булла їдальня. За даними аналітичної системи YouControl, зараз власниками фірми є Дмитро Герасімов, Андрій Худо та Юрко Назарук.

«!Fest» – мережа концептуальних авторських ресторанів та напрямків, заснована у Львові 2007 року. Першим рестораном мережі стала «Криївка». У холдинг входять: ресторан «Дім легенд», «Гасова лямпа», «Під золотою розою», «Мазох-кафе», «Найдорожча ресторація Галичини», кав’ярня «Біля Діани», «Театр пива «ПРАВDА» «Львівська копальня кави», мережа закладів «Львівська майстерня шоколаду», «Львівські пляцки» та інші ресторани та кафе. Засновниками та власниками компанії є Андрій Худо, Юрко Назарук, Дмитро Герасімов.

Рейтинг: 0 Голосів: 0 418 переглядів
Loading...
Коментарі (0)