Дніпро розірвало угоду зі Львовом на утилізацію твердих побутових відходів

19 вересня 2016 - In Lviv
Дніпро розірвало угоду зі Львовом на утилізацію твердих побутових відходів

Про це заявили в Дніпровській міській раді у відповідь на інформаційний запит "Радіо Свобода".

У відповіді за підписом директора департаменту транспорту й охорони навколишнього середовища міськради Ігоря Маковцева йдеться про те, що прийом твердих побутових відходів на полігон "Правобережний" під Дніпром "відбувається виключно на договірних засадах".

"Договори на надання послуг у сфері поводження з відходами, які були укладені попереднім керівництвом комунального підприємства "Еко Дніпро" Дніпропетровської міської ради з львівськими підприємствами, з 12 вересня 2016 року розірвані", – йдеться в документі.

У профільному департаменті міськради також повідомили, що договори на надання послуг у сфері поводження з відходами з підприємствами інших регіонів України не укладалися.

На яких умовах утилізувалось сміття зі Львова на полігоні, якими були тарифи й грошовий зиск для міста - у Дніпровській раді не повідомили.

Нагадаємо, що 13 вересня  Дніпро завершило приймати на свій полігон-сміттєзвалище в Діївці тверді побутові відходи зі Львова, бо місто погодилося прийняти 9 тисяч тонн відходів, було завезено майже 8,8 тис. тонн.
Пізніше майже 600 тонн сміття зі Львова завезли до міста Синельникове (Дніпропетровська область), обурені мешканці чергували на полігоні.
На Дніпропетровщині Синельниківська міська рада заборонила ввезення львівського сміття.

Схожі статті:

ТранспортУ Мостиськах ями латають будівельним сміттям

Життя містаУ Львові готують полігон для сміття у межах міста

Життя містаКиїв більше не приймає Львівського сміття

Життя містаСміття зі Львова возять вже в Чернівці

Життя містаУ Львові вирішили пресувати сміття

Рейтинг: 0 Голосів: 0 465 переглядів
Loading...
Коментарі (0)