Львівське сміття вивозять в Дніпро

9 вересня 2016 - Viar
Львівське сміття вивозять в Дніпро

Про це йдеться у відповіді Львівської міської ради на інформаційний запит кореспондента «Вголосу».

«Інформуємо вас про те, що з 19.07.2016 року ум. Дніпро вивозиться частина накопичених твердих побутових відходів з м. Львова. Вивіз здійснюють ТзОВ «AVE-Львів» та ТзОВ «ДВ-Екосвіт». На даний час вивезено близько 2000 тонн твердих побутових відходів», — інформують у Львівській міській раді.

Разом з тим у міській раді повідомили, що розрахунок за вивіз твердих побутових відходів здійснюють на підставі рішення виконавчого комітету Львівської міської ради від від 21.06.2016 «Про відшкодування додаткових витрат на вивезення та захоронення побутових відходів», відповідно до якого вартість перевезення 1 т побутових відходів, розрахована на 1 км додаткового пробігу транспортного засобу для всіх категорій споживачів:

1. ЛКП ТФ «Львівспецкомунтранс» – 1,688 грн

2. ТзОВ «AVE-Львів» – 1,502 грн

3. ТзОВ «ДВ-Екосвіт» – 1,163 грн

4. ТзОВ «Санком-Львів» – 1,166 грн

5. ТзОВ «Спецавтотранс-Львів» – 1,09 грн

Ще на початку сміттєвої кризи, директор департаменту економічної політики ЛМР Ірина Кулинич підрахувала середню вартість вивезення сміття за такою формулою:  якщо рахувати відстань 100 км в обидва боки для 10-тонної машини, то на одну вантажівку припадатиме близько 2 тис. грн компенсації.

Якщо ж цю відстань збільшити до тисячі кілометрів, то можна припустити, що за одну вантажівку сміття, яка іде до Дніпра з міського бюджету Львова платять 20 тис. гривень.  В період з 19.07 по 22.08 з міста вивезли 2 тисячі тонн сміття, якщо вважати, що їх вивозили десятитонні вантажівки, то можна підрахувати, що загалом їх було двісті. Отже, скориставшись звичайною формулою виявляється, що на вивіз сміття у Дніпро з бюджету міста Львова за місяць ймовірно витратили уже 4 млн. грн.

Проте не лише у Дніпро вивозять львівське сміття, якщо зважити на те, що Львів загалом  продукує 500-700 тонн сміття на добу. А тому не складно здогадатись, що на вивіз сміття Садовий щомісяця з міського бюджету витрачає мільйони гривень. 

Додамо, що раніше сміття з Львова вивозили і у Київ. Але з 1 серпня у зв’язку з тим, що на сміттєспалювальному заводі «Енергія» розпочато планові ремонтні роботи, Київ припинив приймати сміття зі Львова.

Джерело Вголос 

 

Схожі статті:

Життя містаКиїв більше не приймає Львівського сміття

ТранспортУ Мостиськах ями латають будівельним сміттям

Життя містаСміття зі Львова возять вже в Чернівці

Життя містаУ Львові вирішили пресувати сміття

Життя містаУ Львові готують полігон для сміття у межах міста

Рейтинг: 0 Голосів: 0 735 переглядів
Loading...
Коментарі (0)