Міськрада затвердила ескізний проект реконструкції вулиці Бандери

21 грудня 2018 - In Lviv
Міськрада затвердила ескізний проект реконструкції вулиці Бандери

Бруківку на вул. Бандери залишать лише на паркомісцях

Виконавчий комітет Львівської міської ради під час засідання 21 грудня затвердив ескізний проект реконструкції вул. Бандери. Вулицю реконструюють за проектом «Вулиця для всіх», який розробили фахівці ЛКП «Інститут просторового розвитку».

Згідно із проектом, вул. Бандери матиме дві спільні для громадського і приватного транспорту смуги руху – по одній в кожен бік. Таким чином надаватиметься перевага громадському транспорту. Загальна ширина дороги становитиме 10,2 м – дві смуги для транспорту по 3,25 м та дві велосмуги по 1,85 м. Велосмуги розташують між проїжджою частиною і тротуарами.

Для автомобілів за проектом мають облаштувати понад сто паркомісць, замощених бруківкою. На хідниках поруч із звичайною плиткою буде і тактильна ‒ для незрячих пішоходів. Власне пішохідною вулиця Бандери мала б стати біля церкви Ольги та Єлизавети.

Презентація проекту «Вулиця для всіх», який реалізовуватиметься на вул. Бандери

 

Важливо, що проект реконструкції передбачає зручні й широкі тротуари. При цьому тут вперше застосують прийом розділення тротуару на зони. Транзитну зону замостять зручною для ходіння плиткою великого розміру, інфраструктурну зону біля дерев (на якій стоятимуть стовпці, знаки, стовпи освітлення тощо) та так звану «фасадну» (призначену для влаштування літніх майданчиків та інших конструкцій біля будинків) – іншими видами плитки. Крім того, на перетинах вул. Банедри з невеликими бічними вулицями (Карпінського, Коновальця, Архітекторською) зроблять неперервні тротуари.

Уся проїжджа частина буде асфальтована. Єдине місце, де покладуть бруківку, – це паркомісця. Таким чином парковки візуально відокремлять від дороги і тротуарів.

У жовтні 2018 року на розі головного корпусу НУ «Львівська політехніка» експериментально замостили нову тротуарну плитку та створили кишеню для паркування. Таким чином мешканцям показали, як виглядатиме вулиця після реалізації проекту «Вулиця для всіх».

Затверджений виконкомом ескізний проект реконструкції вулиці Бандери передадуть ЛКП «Львівавтодор», який у 2019 році розпочне його втілення.

Схожі статті:

ТранспортУ центрі Львова планують облаштувати нову закриту парковку

ПолітикаМешканці Мостиськ другу добу перекривають трасу Львів–Шегині

ТранспортУ Львові встановили паркомати для оплати карткою

ТранспортВартість парковок у центрі Львова зросте

ТранспортЛьвівські паркувальники неправомірно беруть гроші за стоянку

Рейтинг: 0 Голосів: 0 128 переглядів
Loading...
Коментарі (0)