На Сихові будівельний кран впав на супермаркет «Арсен»

26 вересня 2019 - In Lviv
На Сихові будівельний кран впав на супермаркет «Арсен»

Як повідомили очевидці, будівельний кран впав з тильного боку супермаркету, де розміщена рампа для відвантаження вантажів. На місці події присутня карета швидкої допомоги. Попередньо відомо, що конструкція крану впала на вантажівку, є постраждалі.

Як повідомили ZAXID.NET у департаменті цивільного захисту ЛОДА, кран впав на кут супермаркету. Відомо, що під час робіт на будівельному крані вгорі перебував крановщик, про його стан наразі інформації немає.

За даними голови Сихівської райадміністрації Галини Гладяк, яка перебуває на місці події, унаслідок падіння крана пошкоджені господарські приміщення та склади «Арсену». Жінка-крановщиця, яка обслуговувала кран, жива. На місце події приїхали надзвичайники.

«Постраждалу водія з крану ще не витягнули. Вона жива. Її затисло, тому викликали спеціалізовану машину, щоб зафіксувати кабіну крана та провести вивільнення постраждалої. Кран упав на складські приміщення «Арсену», тобто це господарські приміщення, де відбувається підвіз товару. Тому більше ніхто не постраждав», — повідомив заступник голови Сихівської РА Володимир Івасюк.

Зазначимо, поруч із супермаркетом здійснює будівництво житлових будинків компанія «Авалон».

Рейтинг: 0 Голосів: 0 12040 переглядів
Loading...
Коментарі (0)