На вул. Липинського у Львові збудують багаторівневу розв’язку з кільцем

26 липня 2018 - In Lviv
На вул. Липинського у Львові збудують багаторівневу розв’язку з кільцем

На вул. Липинського у Львові збудують дворівневу розв’язку з кільцем. Поруч, на території, обмеженій вулицями Лінкольна, Миколайчука та Липинського, планують збудувати спорткомплекс, семиповерховий готель та багаторівневий наземний паркінг. Окрім цього, у міськраді планують продовжити маршрут трамваю №5 до розворотного кільця на вул. Промисловій, побудувавши колії на вул. Лінкольна. Про це стало відомо із детального плану території, опублікованого на сайті Львівської міської ради.

На перетині вул. Промислової і вул. Липинського буде дворівнева транспортна розв’язка з кільцем. На Липинського у тому місці буде шляхопровід, а під ним кільце, через яке проїжджатимуть трамваї.

Неподалік від розв’язки на вул. Липинського побудують семиповерховий готель, а на вул. Лінкольна поблизу багаторівневого паркінгу – чотириповерховий спортивний комплекс з відкритими майданчиками, який спеціалізуватиметься на бійцівських видах спорту.

Наразі не відомо, коли реалізують цей проект. Громадські слухання триватимуть до 23 серпня і тоді його має затвердити виконком. Лише після цього міськрада зможе шукати інвестора для майбутнього будівництва.

 

Рейтинг: 0 Голосів: 0 474 перегляди
Loading...
Коментарі (0)