На вулиці міст Львівщини повернуться військові патрулі

4 квітня 2015 - In Lviv
На вулиці міст Львівщини повернуться військові патрулі

На базі Західного територіального управління військової служби правопорядку (ВСП) найближчим часом буде збільшено кількість армійців, які здійснюватимуть контроль за дотриманням військовослужбовцями статутних норм, правопорядку та військової дисципліни.

На вулиці міста повернуться військові патрулі, повідомляють у львівському регіональному медіа-центрі міністерства оборони України.

Після першої хвилі мобілізації, зазначено у повідомленні, виявилась ціла низка проблем суспільства, які знаходять своє продовження у армії: хуліганство, нестриманість до спиртного, відсутність виконавчої дисципліни. 

Зі збільшенням чисельності армії мобілізованими, які були фактично висмикнуті з цивільного життя і поставлені в жорсткі армійські рамки, ситуація ускладнилась.

«У квітні-травні цього року мають демобілізувати близько 50 тисяч військовослужбовців, призваних минулого року за мобілізацією. Загалом, чисельність Збройних сил України має бути збільшена до 250 тисяч осіб. Повертається строкова служба, як засіб підготовки активного кадрового резерву для війська. Тому, армії просто необхідний дієвий інструмент контролю і впливу на таку кількість військовослужбовців», - зазначають у медіа центрі.

Військові патрульні - це відповідним чином навчені та мотивовані солдати та офіцери, що не будуть звичайними «агресивними моралізаторами» з гумовими кийками, яких повинні усі боятись, вважають у міністерстві оборони​.

«Патрульні ВСП повинні уміти відрізняти звичайного дебошира у формі від людини, неадекватна поведінка якої пов’язана із нервовими розладами внаслідок пережитого бойового стресу. 

Тому ми маємо підготувати військові патрулі й, зокрема, до контактів з такими особами. Окрім звичайних порушників військові патрулі мають брати участь у затриманні ворожих диверсантів, а також  виявляти ухильників від військової служби», - зазначено у  повідомленні Західного регіонального медіа-центру МО України

Схожі статті:

ПолітикаТурчинов анонсував 7 місяців часткової мобілізації в 2015 році

ПолітикаПотрібно залучати професіоналів, а не проводити мобілізацію, — Маломуж

ПолітикаУ Генштабі пояснили, які повістки можна вважати недійсними

ПолітикаУ 2015 році до лав ЗСУ мобілізують 200 тисяч українців

ТранспортНа в'їздах до Львова та міст області встановили блокпости

Рейтинг: 0 Голосів: 0 918 переглядів
Loading...
Коментарі (0)