У мережі обговорюють, що поки прості українці щодня ховають свої дітей, які загинули на війні, син Порошенка позує в Лондоні у футболці "Russia"

6 травня 2017 - In Lviv
У мережі обговорюють, що поки прості українці щодня ховають свої дітей, які загинули на війні, син Порошенка позує в Лондоні у футболці

Днями у британському коледжі "Concord", де навчаються молодші діти президента Порошенка, відбулася щорічна фотозйомка для випускного альбому. У мережі нелегко розшукати зображення нащадків гаранта, особливо у соцмережах, де їхні акаунти закриті. Однак кілька фото виклали однокласники Михайла, Олександри та Євгенії Порошенків.

Син головнокомандувача української армії у футболці з написом "Росія"

Поки дітей простих українців штабні офіцери лякають, що будуть ловити і на кордоні, а в той час в престижному британському коледжі Concord College син головнокомандувача української армії у футболці з написом "Росія". Зокрема, журналіст Радіо Свобода Левко Стек на своїй сторінці в Facebook звернув увагу на те, що Міша позує в "стильній футболці Russia".

Женя та Саша Порошенки мають закінчити навчання у  престижному британському коледжі Concord вже цього року, а Михайлу начебто ще рік.

діти Порошенка у престижному британському колледжі

син Порошенка у престижному британському коллежі

До речі, його друг Сергій з Росії, у блозі якого й стоїть це фото, також має подібну футболку, тож можливо, що саме він і позичив цю футболку синові Порошенка для фотосесії.

Російський друг Михайла Порошенко часто одягає патріотичні футболки. Також очевидно, що його друг, син бізнесмена з Новосибірська, на знімку в тому ж реглані — є герб на правому плечі, три смужки по низу кофти, логотип фірми Bosco, яка довгий час одягала російську збірну на Олімпіади.

Підбиваємо підсумки: в британському коледжі навчаються діти українських і російських політиків та олiгархiв, дружать між собою, позичають один одному футболки, а в самій Україні, буквально щодня, прості українці ховають своїх дітей, які загинули на війні. 

UP. Деякі користувачі спробували довести, що на фото футболка з написом RSSIA, що означає Russian Summer School of Institutional Analytics (Російська річна школа інституційного аналізу). Слід зазначити, що на знімку дійсно "з'їдена" буква "U".
Разом з тим, видання КП в Україні проаналізувало інші фото зі облікового запису друга Михайла Порошенко — Сергія Кізіева, звідки і був узятий знімок, і знайшла там останнього в точно такі самій футболці.

російський друг порошенка

"Не виключено, щоо син Порошенко позичив футболку для виступа. У Instagram росіяніна багато фотографій з Мішею и его сестрою Сашею. Швідше за все, це один з кращих друзів молодших дітей українського президента", — резюмує видання.

друзі порошенків

Схожі статті:

ПолітикаПорошенко на Львівщині зустрінеться з американськими десантниками

ТранспортЧаси Януковича повернулися? У Львові транспортний колапс!

ПолітикаМарина Порошенко розповіла про свою сумку за півмільйона гривень

ТранспортЧекаючи Порошенка з офіційної парковки в центрі евакуювали з десяток авто

ПолітикаСьогодні на Львівщині чекають Порошенка

Рейтинг: 0 Голосів: 0 17829 переглядів
Loading...
Коментарі (1)