У Львові готують полігон для сміття у межах міста

6 червня 2016 - In Lviv
У Львові готують полігон для сміття у межах міста

Міська влада Львова вирішила зробити тимчасовий полігон для сміття у межах міста. Про це повідомив народний депутат України Андрій Антонищак.

«Мені зателефонували працівники «Львівводоканалу» і розповіли, що на 3-й лінії очисних споруд – це вулиця Пластова – почали готувати ділянку для тимчасового полігону для сміття», – сказав Антонищак.

«Зрозуміло, що вивозити сміття кудись потрібно, але наскільки припустимо робити сміттєзвалище у межах мегаполісу. Там справді є велика вільна ділянка, але з іншого боку – неподалік же ж живуть люди», – зазначає Антонищак.

За словами депутата, у «некомфортну зону» автоматично потрапляють мешканці сіл Муроване, Лисиничі, Сороки Львівські, і частини Личаківського району Львова.

«Якщо будуть дощі, піде вода – хто постраждає. Я особисто не бачив ані думки фахівців, ані думки екологів», – каже депутат.

«Ми ж усі розуміємо, що в даному випадку може означати «тимчасове». Як кажуть, немає нічого тривалішого, ніж тимчасове. Навіть якщо так, то в який спосіб відбуватиметься рекультивація цього «тимчасового полігону», на які об’єми він розрахований? Наразі дуже багато запитань, на які міська влада не дає відповіді. І, взагалі, все відбувається якось втаємничено», – наголошує Антонищак.

Схожі статті:

Життя містаСміття зі Львова возять вже в Чернівці

Життя містаУ Львові вирішили пресувати сміття

Життя містаПричетним до пожеж на Грибовицькому сміттєзвалищі чиновникам обирають запобіжний захід

Життя містаКиїв більше не приймає Львівського сміття

ТранспортУ Мостиськах ями латають будівельним сміттям

Теги: сміття
Рейтинг: 0 Голосів: 0 755 переглядів
Loading...
Коментарі (0)