У Львові оголосили міжнародний тендер на будівництво Палацу спорту за 960 млн грн

12 листопада 2018 - In Lviv
У Львові оголосили міжнародний тендер на будівництво Палацу спорту за 960 млн грн

У Львові оголосили міжнародний тендер на будівництво Палацу ігрових видів спорту на Сихові за понад 960 млн грн. Закупівля з'явилась у системі Prozorro у п'ятницю, 9 листопада.

Згідно з тендерною документацією, збудувати спорткомплекс на Сихові мають до 1 грудня 2023 року. Загальну вартість проекту оцінили у 961,7 млн грн. Аукціон розпочнеться 15 січня 2019 року. При цьому мінімальний крок пониження ціни для учасників тендеру складатиме 0,5% від оголошеної вартості проекту, а це понад 4,8 млн грн.

У майбутньому приміщенні має бути кафе, підйомник на лижний спуск, який буде на даху, телескопічні трибуни на майже 3 тис. місць, скалодром площею 500 м2, кілька ліфтів.

Також підрядник повинен облаштувати територію навколо Палацу спорту, де має бути велопарковка, автостоянки, гойдалки та дитячий майданчик, прогулянкова зона з лавками та сміттєвими урнами, з'являться нові газони та зелені насадження.

Замовником проекту є ЛКП «Палац ігрових видів спорту», створене рішенням депутатів Львівської міськради 11 жовтня.

Ескізний проект та містобудівний розрахунок для Палацу спорту коштували понад 1,9 млн грн, а робоча документація – у розмірі понад 7,7 млн грн. Документи розробляло ТзОВ «Творча архітектурна майстерня "Кудін"».

Це підприємство працювало над реконструкцією будинку, я яком у зараз функціонує елітний BANKHOTEL, а також проектувало новий міський архів, який планують збудувати на розі вулиць Трускавецької та Пулюя.

Рейтинг: 0 Голосів: 0 60 переглядів
Loading...
Коментарі (0)