У Львові вирішили пресувати сміття

26 липня 2016 - Viar
У Львові вирішили пресувати сміття

Про це розповіла заступник директора ЛКП «Львівспецкомунтранс» Тетяна Ватуляк під час прес-конференції сьогодні.

Тетяна Ватуляк зазначила, що  пресування сміття істотно зменшить об’єми відходів, які вивозитимуть на полігони Львівської області та інших областей.

«Вже є закуплений прес, який стискатиме відходи. Паралельно із пресуванням буде облаштовуватися сортувальна лінія, яка дасть можливість відсортовувати вторинну сировину, яку можна повторно переробити. Така лінія необхідна, оскільки мешканці міста наразі не добре сортують сміття», – сказала Тетяна  Ватуляк.

Водночас керівник проекту «Чисте місто» Іван Олексієвець зазначив, що ділянка, де пресуватимуть сміття відповідає усім екологічним та санітарним нормам.

«Норматив, встановлений для таких об’єктів, — це сто метрів від житлової забудови, а ділянка, яку обрали ми, є на відстані понад 1 км від житла. Дана площадка є у закритому приміщенні виробничого цеху, тому не буде розлітання сміття по території.  Там на першому етапі сміття перевантажуватимуть у великі автомобілі, а на наступних етапах – сортуватимуть та пресуватимуть», – сказав Іван Олексієвець.

Він додав, що ділянка, де сортуватимуть сміття розташована на вул. Шевченка.

За інформацією сайту Вголос,  керівник юридичного відділу МБО «Екологія-Право-Людина» Ольга Мелень-Забрамна заявила, що сміттєвий камінь нічим не відрізняється від звичайних відходів, крім пресування.

Нагадаємо, раніше у міській раді заявили, що на території Львова встановлять лінію, де сортуватимуть сміття, яке продукують у місті, і звідки спресовані відходи возитимуть на Грибовицьке сміттєзвалище.

Схожі статті:

ТранспортУ Мостиськах ями латають будівельним сміттям

Життя містаУ Львові готують полігон для сміття у межах міста

Життя містаПричетним до пожеж на Грибовицькому сміттєзвалищі чиновникам обирають запобіжний захід

Життя містаСміття зі Львова возять вже в Чернівці

Життя містаКиїв більше не приймає Львівського сміття

Рейтинг: +1 Голосів: 1 606 переглядів
Loading...
Коментарі (0)