У Львові збудують багатоповерхівку із дитсадком на першому поверсі

23 листопада 2018 - In Lviv
У Львові збудують багатоповерхівку із дитсадком на першому поверсі

На вул. Угорській, 14 на Новому Львові збудують житловий комплекс із дитячим садком на першому поверсі. Відповідні містобудівні умови та обмеження у п'ятницю, 23 листопада, погодив виконком Львівської міськради.

Йдеться про ділянку площею майже 0,7 га на вул. Угорській, 14, що на території колишнього заводу «Полярон». Виконком погодив ТОВ «КСФ Груп» містобудівні умови та обмеження на будівництво у цьому місці багатоповерхового житлового будинку з дитсадком та іншими громадськими приміщеннями на першому поверсі, а також із підземним паркінгом.

Максимальна висота цього будинку не повинна перевищувати 34,6 м. Щільність населення у цьому місці не буде перевищувати 820 людей на гектар, а щільність забудови – 27%.

Частину своєї ділянки забудовник також віддав місту під будівництво поруч загальноосвітньої школи. А у вересні зруйнував частину закинутих приміщень заводу «Полярон». Загалом же для території колишнього заводу, обмеженої вулицями Угорською, Луганською, Тернопільською та пр. Червоної Калини, розроблений детальний план, за яким тут передбачене будівництво цілого кварталу із кількох десятків будинків, громадських центрів, дитсадків та школи. Загальна площа кварталу близько 32 га.

За інформацією YouControl, ТОВ «КСФ Груп» зареєстроване у січні 2016 року у місті Новий Розділ на Львівщині. Директором та кінцевим бенефіціарним власником підприємства є мешканець Одещини Микола Хомич

Рейтинг: 0 Голосів: 0 132 перегляди
Loading...
Коментарі (0)