Через високі тарифи біля «Львівгазу» з’явилися барикади із покришок

12 березня 2016 - In Lviv
Через високі тарифи біля «Львівгазу» з’явилися барикади із покришок

11 березня, головний офіс ПАТ «Львівгаз» пікетували активісти сотні самооборони «Білі горвати». Вони вимагали переглянути тариф на природний газ для населення.

Активісти принесли до «Львівгазу» автомобільні покришки, транспаранти, розпалили вогнище та почали збір підписів від усіх невдоволених ціною на газ. Вони стверджували, що вартість газу для споживачів є необґрунтовано високою і повинна бути переглянута.

«Ми боремося з несправедливими тарифами, які є економічно необґрунтованими. Це вже доведено. Було багато звернень з вимогою обґрунтувати ціну, але і донині цього ніхто не зробив, а з 1 квітня тарифи зростуть знову», – зазначив сотник «Білих горватів» п. Олександр.

За словами прес-секретаря газопостачальної компанії Оксани Горак, організатори пікету звернулися до ПАТ «Львівгаз» із інформаційним запитом, у якому просять надати інформацію щодо ціноутворення, імпорту та видобутку газу.

«Основне завдання «Львівгазу» – обслуговування газових мереж, щоб споживачі безперебійно користувалися газом і не мали жодних незручностей. Питання ціноутворення не належить до компетенції «Львівгазу». Компанія не встановлює тарифи на газ, вони формуються постановою Кабінету Міністрів», – зауважила Оксана Горак.

Речниця газопостачальної компанії додала, що ПАТ «Львівгаз» на вимогу пікетувальників може надати лише інформацію щодо тарифу на транспортування газу.

Активісти залишилися стояти на місці проведення пікету. Вони запевняють, що їхня акція буде безстроковою і триватиме, допоки рішення щодо тарифу не буде переглянутим.

Схожі статті:

ЖиттяУ Львові двоє дітей отруїлися чадним газом

ЕкономікаУ «Львівгазі» сьогодні увесь день ажіотаж через незрозумілу математику "Львівгазу"

ЕкономікаЕксперти перевірять якість газу, який подають мешканцям Львівщини

ЖиттяУ Львові почали частіше відключати газ через несправну вентиляцію

Економіка«Львівгаз» оштрафували за донарахування в платіжках

Рейтинг: 0 Голосів: 0 1189 переглядів
Loading...
Коментарі (0)