Де біля Львова нестандартно відпочити з друзями?

6 червня 2018 - In Lviv
Де біля Львова нестандартно відпочити з друзями?

Минулого року недалеко від Львова в одному з найкращих курортів Європи Edem Resort Medical & SPA відкрили перший у Західній Україні гольф-клуб Edem Golf Club. І одразу це місце стало улюбленим для дружних компаній. Гра, яка захоплює, змушує думати, аналізувати і водночас отримувати задоволення від спорту – це гольф.

гольф

Той, хто одно, відчув дух гольфу, тихий спокій природи та захват від вдалого свінгу – назавжди наповнюється відчуттям приналежності до аристократичної гри обраних.

Ми запитали тренера гольф-клубу Сергія Хітяєва, як проходять індивідуальні уроки для початківців та групові тренування для компанії друзів.

Сергій Хітяєв: Загалом, усі перші тренування починаються зі знайомства із гольфом, його історією, правилами та етикетом. Потім я допомагаю кожному гравцю підібрати спорядження відповідно до його фізичних особливостей.

Далі ви починаєте тренування: відпрацьовуєте техніку свінгу – основного руху в гольфі. Я показую вам, які різновиди ударів бувають та які ключки потрібно використовувати, щоб досягти потрібної дистанції і точності польоту м’ячів. І усе це поряд із дивовижною природою біля лісу та озера.

гольф

Сергію, яку користь приносить гольф?

Сергій: Важко переоцінити позитивний вплив від тренувань на гольф-площадках. Перебування на свіжому повітрі, розмірена ходьба під час гри і посильні фізичні вправи поліпшують координацію рухів, тренують гостроту зору, приводять нервову систему в стан рівноваги, а ще, кажуть, сприяють ясності думок і прийняттю правильних рішень. Не один бізнес-контракт погодили саме під час гри.

гольф

Яка вартість групових та індивідуальних уроків? Чи потрібно готуватись до заняття?

Сергій Хітяєв: Перш за все, якщо плануєте тренування з друзями чи індивідуальні уроки – обов’язково забронюйте заняття. Ми працюємо з 10.00 до 20.00 у будні та вихідні. 
Одягніться та взуйтесь зручно, беріть друзів і приїжджайте у Edem Golf Club для першого тренування.

Для того, щоб почати впевнено грати в гольф, потрібно взяти декілька уроків. Індивідуальний прогрес кожного залежить від багатьох об’єктивних факторів і особистого бажання навчатись.

Щодо вартості:
Вартість індивідуального уроку — 900 грн/год
Вартість групового тренування (від 5-ти осіб) – 600 грн/особа

А забронювати урок можна за номером 098 83 68 047

Edem Golf Club Україна, Львів Edem Resort Medical & SPA

Схожі статті:

КультураВіденський бал у Львові: вогняне шоу, їстівні картини, фокстрот і танго

КультураДе поблизу Львова окунутись в ополонку, поради лікаря

ЖиттяВіденський бал у Львові прикрасять півтора мільйони живих чорнобривців

ТранспортНа Львівщині завершили ремонт автомобільної дороги Стрілки – Ушковичі

РозвагиЗанадто красиву гольфістку Пейдж Спіранак змусили дотримуватися дрес-код

Рейтинг: 0 Голосів: 0 1326 переглядів
Loading...
Коментарі (0)