Львів накрило сильним градом

4 червня 2018 - In Lviv
Львів накрило сильним градом

У Львові сьогодні, 4 червня, пройшла сильна гроза з градом. Внаслідок негоди в місті пошкоджені дерева, автомобілі та лінії електропередач.

"Є інформація про падіння гілок в районі Цитаделі, але там не пошкоджене ніякого об'єкта. Чи не впоралися з кількістю води два дощоприймача в Личаківському районі. Зараз комунальні служби їх розчищають. Є інформація про падіння гілок на вул. Клепарівській. Зараз там утруднено рух. Працюють відповідні служби. гілками пошкоджено машини і лінії електропередач ЛКП "Львівсвітло". Також було падіння гілки на вул. Ярошенко, там пошкоджень немає ", - розповіла директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Ірина Маруняк, пові щает прес-служба Львівської міської ради.

Як уточнили на "Гарячої лінії міста", на вул. Клепарівській, 13 від падіння гілок дерев пошкоджені 3 автомобілі, а також лінії електропередач.

За інформацією голови Личаківської районної адміністрації Івана Лозинського, на вул. Левицького з кількістю води не впоралися дощоприймачі. Комунальні служби їх зараз чистять.

Львів накрило сильним градом

Жителі міста в соцмережах публікують відео з наслідками негоди:

Рейтинг: 0 Голосів: 0 193 перегляди
Loading...
Коментарі (0)