У центрі Львова горить ТЦ "Вернісаж"

25 червня 2019 - In Lviv
У центрі Львова горить ТЦ

Сьогодні, 25 червня, о 12:40 надійшло повідомлення про пожежу у центральній частині міста Львова. Загорання виникло у торговому центрі "Вернісаж Lviv Mall" на вулиці Шевській у новому торговому центрі «Вернісаж Lviv Mall», офіційне відкриття якого заплановане на 26 червня. Як повідомили у прес-службі ДСНС Львівщини, пожежа виникла на горищі будівлі.

Наразі на місце події прибуло п’ять пожежних машин, які працюють над ліквідацією пожежі. Що стало причиною займання – наразі невідомо. З будинку йде білий дим, що може означати, що горить перекриття або проводка, кажуть рятувальники.

Весь внутрішній двір цього будинку в диму. З торгового центру та довколишніх споруд евакуювали людей, перекрили цілу вулицю.

«Перебуваючи в приміщенні, побачили, що зі всіх вентиляційних люків йде дим. Ми подумали, може, то будівельні роботи і затягнуло сморід від болгарок чи ще щось. Потім сказали, що то коротке замикання, чи щось замкнуло і почалася пожежа», – пояснив орендар приміщення на другому поверсі Андрій Бучковський.

Пожежа виникла на горищі триповерхової будівлі

Нагадаємо, що у ТЦ «Вернісаж Lviv Mall» працюватимуть магазини з українською продукцією: одягом, косметикою та ін. Офіційне відкриття заплановане на 26 червня.

На місці працюють пожежники. Причина загорання встановлюється.

Loading...
Коментарі (0)