У Львові через спалах грипу та ГРВІ серед школярів припинили навчання 14 шкіл

8 лютого 2018 - In Lviv
У Львові через спалах грипу та ГРВІ серед школярів припинили навчання 14 шкіл

У школах Львова тимчасово призупинятимуть навчання, якщо кількість відсутніх дітей становить приблизно 40%. Як розповіла директорка департаменту гуманітарної політики ЛМР Галина Слічна, зараз до міськради уже звернулось 14 шкіл.

Як пояснила Галина Слічна, з 8 до 12 лютого у 14 школах призупинять навчання. Зокрема, йдеться про школу №48, школу №55, «Джерельце», «Надія», школу-гімназію ім. Василя Стуса, «Тривіта», школу №7, «Лідер», школу №24, школу №70, школу №78, ЛНВК «Школа I ступеня – гімназія», школа №21 та школа №8 (початкова школа).

Навчання у цих закладах призупинять до понеділка, однак якщо ситуація з відвідуваністю буде погіршуватись, то навчання можуть призупинити ще на кілька днів. В управлінні освіти зазначають, що директори шкіл, у яких є відсутність дітей на рівні 40%, мають звернутись до управління освіти, після чого навчання може бути призупинене терміном від 4 до 7 днів.

«У нас збільшується кількість учнів, які хворіють на гострі респіраторні вірусні інфекції. Сьогодні ми маємо поодинокі окремі навчальні заклади, які мають 30-40% відсутності дітей. Я думаю, що ми будемо приймати рішення локально: призупиняти навчання у школах від 4 до 7 днів. Учора ми мали таких 9 навчальних закладів, де було до 40% відсутніх дітей, у зв’язку з захворюваністю. Сьогодні кількість навчальних закладів збільшилась – 12 шкіл [згодом перелік зріс до 14 шкіл – ZAXID.NET], одна з яких планує призупинити процес навчання лише у початковій школі», – зазначила Галина Слічна.

Вона зазначила, що закривати на карантин усі школи Львова зараз не будуть.

Схожі статті:

ЖиттяУ львівських школах 8 березня не святкуватимуть

Життя містаУ Львові звільнили вчительку, яка роздягнула дитину перед усім класом

ЖиттяУ Львові шукатимуть дітей, які не ходять до школи

ТранспортУ Львові школярам роздали світловідбиваючі браслети

КриміналЛьвівськими школами цікавляться підозрілі чоловіки

Рейтинг: 0 Голосів: 0 135 переглядів
Loading...
Коментарі (0)