У Львові та області частково послабили карантин

6 липня 2020 - In Lviv
У Львові та області частково послабили карантин

У Львові та області дозволили частково послабити карантин. Про це за підсумками засідання обласної комісії з питань ТЕБ і НС повідомив заступник голови ЛОДА Іван Собко.

Зокрема на Львівщині дозволили проводити масові релігійні заходи, роботу готелів, спортивних центрів та закладів харчування. Участь у релігійних заходах можна брати, якщо на території може перебувати одна людина на 5 кв. м.

Послаблювати карантин надалі обіцяють поетапно: кожні сім днів комісія збиратиметься, аби дозволити роботу тим чи іншим підприємцям. Наступного засідання, каже Іван Собко, розглянуть послаблення для садочків різної форми власності.

Директор департаменту охорони здоров’я ЛОДА Орест Чемерис каже, що показник нових випадків на Львівщині становить 10,92 при максимуму 11.

На початку червня Львів вийшов на шведський варіант м’якого карантину без жорстких методів, щоби сформувати колективний імунітет від коронавірусу.  Водночас Кабмін продовжив дію адаптивного карантину з 22 червня до 31 липня. Раніше ЛОДА запустила громадський транспорт у області, після чого відновили й залізничне сполучення.

 

 

 

Loading...
Коментарі (0)