У Львові в лікарні досі перебуває 30 осіб з харчовим отруєнням

23 травня 2015 - In Lviv
У Львові в лікарні досі перебуває 30 осіб з харчовим отруєнням

Станом на 6:00 п’ятниці, 22 травня, на стаціонарному лікуванні у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні перебуває 30 осіб, яких госпіталізували з попереднім діагнозом «харчове отруєння» через вживання неякісних страв у ресторації «Театр пива «Правда».

Про це повідомили сьогодні в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міської ради.

Як зазначається у повідомленні, у період з 12 до 15 травня у Львівську обласну інфекційну клінічну лікарню всього було госпіталізовано 58 осіб, з них четверо дітей до 18 років. Це трапилося в результаті вживання 10, 11, 12 травня неякісних страв у ресторації «Театр пива «Правда» у Львові (площа Ринок, 32).

Станом на 6-ту ранку 22 травня на стаціонарному лікуванні у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні перебуває 30 осіб, з них дві дитини. Стан усіх госпіталізованих наближається до задовільного.

Потерпілим у стаціонарних умовах проводиться повний комплекс клініко-лабораторних обстежень, надається необхідний об’єм медичної допомоги. Протиепідемічні заходи продовжуються. Ситуація контрольована.

Схожі статті:

Життя містаУ лікарні через отруєння у театрі пива вже перебуває 52 людини

ЖиттяВ львівському пивному ресторані отруїлись десятки відвідувачів

Життя містаПричиною отруєння відвідувачів львівського «Театру пива «Правда» стало недотримання санітарно-гігієнічних умов

ЕкономікаЛьвівська обласна рада продала універмаг «На Ринку» за 63 млн. 212 тис. грн

Життя містаЛьвівська пивоварня випустила пиво Putin Huilo

Рейтинг: 0 Голосів: 0 807 переглядів
Loading...
Коментарі (0)