У Львові водій який вигнав дітей з автобуса, коли його побили згадав про закони

15 вересня 2018 - In Lviv
У Львові водій який вигнав дітей з автобуса, коли його побили згадав про закони

Водія львівської маршрутки №8 побили на кінцевій зупинці. Чоловік отримав забій голови і струс мозку. Напав на нього батько дітей, яким водій раніше відмовив у безкоштовному проїзді. У такий спосіб він вирішив помститись.

Фото побитого водія з'явились на сторінці його доньки. У шофера розбита голова та підозра на струс мозку. Водій стверджує, що нападник заскочив його зненацька.

«Я чоловік здоровий, я б може собі захист давав. Але він вміло так мене бив ззаду по шиї, бачите, які розсічення. І вже без сили я сперся на кермо, почав проситися, викличіть швидку. Він каже: я хочу подивитись, як ти здохнеш, скотина», ‒ розповідає постраждалий водій маршрутки Роман Неділько.

Побитого водія знайшов його колега, що приїхав наступним рейсом.

«Підбігла людина через задні двері і почала його бити. Вибіг через передні і побіг дальше. Я за ним приїхав, побачив, як він вже в крові лежав», ‒ каже водій маршрутки №8 Василь.

Нападником виявився батько дітей, яким відмовили у безкоштовному проїзді. Степан Подолюк не жалкує, що побив водія. Бо він, мовляв, кілька днів тому висадив з автобуса його дітей, а тепер і зовсім відмовляється їх возити.

«Ті всі образи накопичились, я згадав, як дитину образив, жінку і мене. І я як чоловік не стримався і вдарив його в голову і попав у вухо. Я не вважаю себе винним. З одної сторони морально я зробив правильно, але по закону, напевно, що ні. Якщо це допоможе в перспективі людям, дітям інвалідам, я за свій вчинок готовий відповісти», ‒ коментує чоловік, який вдарив водія, Степан Подолюк.

Компанія «Міра і К», яка обслуговує маршрут Львів-Брюховичі, за цей випадок дала водієві догану. Перевізник твердять, що діти, яких він висадив з автобуса, не мали учнівських квитків. Визнають, що працівник має важкий характер, та фізичне насильство, на їхню думку, це вже надто.

«Такі методи неприпустимі. Був правий водій чи не був ‒ є загальнолюдські норми поведінки. Таким способом конфлікт не вирішити. Підприємство провело роботу з тим водієм, винесло йому догану, хоча ситуація є неоднозначна», ‒ каже директор перевізної компанії «Міра і К» Тарас Солтис.

На восьмому маршруті мають курсувати 6 маршруток. У п’ятницю їх на дорозі працює чотири. У черзі на кінцевій про історію з побиттям вже знають.

«Напевно, так не можна вирішувати. З одної сторони, може, люди трохи винні, але водії теж, бо маршрутка наша погану репутацію має», ‒ каже пасажирка пані Оля.

«Коли ми з братом їдемо, я даю посвідчення. Він каже деколи, може вигнати, є такі, що виганяють», ‒ скаржиться мала пасажирка Анничка.

А от колеги побитого такий вчинок пасажира засуджують однозначно. «Самоуправства ніхто не дозволяв і не має права цього робити людина. Є закон і за законом треба відповідати», ‒ каже водій маршрутки №8 Степан.

Поліція уже відкрила кримінальне провадження за цим фактом. Напад кваліфікують як умисне завдання легких тілесних ушкоджень.


 

Рейтинг: 0 Голосів: 0 753 перегляди
Loading...
Коментарі (0)