У Львові зафіксували першу смерть від коронавірусу

5 квітня 2020 - In Lviv
У Львові зафіксували першу смерть від коронавірусу

У суботу, 4 квітня, у Львові помер перший пацієнт, у якого було зафіксовано коронавірусну інфекцію. Про це повідомив в.о. директора департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації Андрій Васько.

Померлий пацієнт – 69-річний чоловік. Позитивний тест, який підтвердив у пацієнта коронавірус, медики отримали зранку 5 квітня.

Відомо, що у чоловіка була важка пневмонія, він був підключений до апарату штучної вентиляції легень (ШВЛ). Також у пацієнта були супутні хвороби, зокрема, цукровий діабет та серцево-судинні захворювання в анамнезі.

У прес-службі Львівської міської ради уточнили, що померлий чоловік – львів'янин, і з 30 березня перебував на лікуванні в Центрі легеневого здоров`я, що на вул. Зеленій.

За даними МОЗ, станом на ранок 5 квітня у Львівській області зафіксовано 15 підтверджених випадків коронавірусу Covid-19. Троє пацієнтів вже одужали.

У прес-службі ЛОДА повідомили про 16 випадок захворювання на коронавірус. Зранку 5 квітня у пацієнтки Львівської обласної інфекційної лікарні підтвердили Covid-19. Жінка 1979 року народження перебуває у реанімації у важкому стані.

 

Рейтинг: 0 Голосів: 0 14135 переглядів
Loading...
Коментарі (0)