Віденський бал у Львові прикрасять півтора мільйони живих чорнобривців

8 жовтня 2018 - In Lviv
Віденський бал у Львові прикрасять півтора мільйони живих чорнобривців

Віденський бал, який відбудеться 12 жовтня у Львові, прикрасять півтора мільйони живих чорнобривців, спеціально вирощених до події у різних регіонах України.

Організатор віденських балів в Україні, генеральний директор групи компаній Brandberg Марина Ігнатуша зазначила, що бал у Львові поєднає українські та європейські класичні традиції.

«Ми прикрасимо інтер’єр живими чорнобривцями, їх спеціально до балу вирощено півтора мільйони, у вигляді чорнобривця розроблено і авторський десерт, у музичній програмі є унікальна композиція – соло на бандурі у «Мелодії» Скорика, українські художники надали свої лоти на благодійну лотерею. Сподіваємось, бал у Львові стане ексклюзивною мистецькою подією», - заявила М.Ігнатуша.  

Організатори балу переконані, що українські мотиви на віденському балу - це символічно, адже саме цього року відзначається сторіччя Західно-Української народної республіки зі столицею у Львові та двадцятиріччя визнання центру міста Лева надбанням світової культурної спадщини ЮНЕСКО. І віденські бали, як відомо, є світовим культурним надбанням ЮНЕСКО. 

Віденський бал у Львові прикрасять півтора мільйони живих чорнобривців

Edem Resort Medical & SPA готується до балу: ексклюзивне вогняне шоу на підступах до бальної зали вражатиме містичними спецефектами, а теракотовий інтер’єр самої зали лише посилить ілюзію вогняної експресії. Організатори обіцяють безліч сюрпризів, несподіваних інсталяцій, неймовірних зустрічей та вишуканого спілкування.

Музична програму представить симфонічний оркестр «Київ-Класик» під керівництвом неперевершеного маестро, артиста ЮНЕСКО в ім’я миру Германа Макаренка.

Ведучими балу будуть Марися Горобець та Тимур Мірошниченко.

В аристократичних традиціях старої Європи бал відкриють 16 дебютантів – вони вийдуть на паркет під звуки полонезу та вальсу, готують дебютантів до балу відомі хореографи Андрій Дикий та Олена Балджи. Готується до балу й Академія сучасної освіти А+, зокрема, танцювальна студія закладу представить дві постановки – танго та фокстрот.

А витончені бездоганні образи, створені за допомогою визнаного міжнародного бренду La Biosthétique, дозволять кожному учаснику балу відчути себе суперзіркою, яка сповідує культ абсолютної краси.

Віденський бал у Львові прикрасять півтора мільйони живих чорнобривців

На балу буде представлена експозиція унікальних 3D-картин відомої студії Тетяни Нікітіної (Nikitina MAGIC SHOCK) – це роботи, виконані у притаманному студії мінімалістичному стилі з використанням різних технік та матеріалів, кожна з них відтворює незвичні історії життя та кохання і може стати справді королівським подарунком.

Романтична бальна ніч в «Едемі» з його неповторними куточками відпочинку – у парку, на озерах, запам’ятається хвилюючими моментами. Вже наступного дня, 13 жовтня, гості зможуть насолодитись усіма перевагами комплексу: передбачений тур з гольфу та багато інших подій, на усі смаки та вподобання.

Віденські бали є благодійними заходами: у Львові збиратимуть кошти на обладнання для дитячої лікарні ОХМАТДИТ.

Довідка: Віденський бал кілька століть є непересічною культурною подією, він відбувається в багатьох столицях світу - Празі, Нью-Йорку, Римі, Токіо та ін. Сценарій балу не змінювався майже сто років. Його завжди відкривають дебютанти. Від гостей суворо вимагають дотримуватись дрес-коду - довга вечірня сукня для жінок і чорний фрак з білим метеликом для чоловіків. Дебютанткою Віденського балу може стати дівчина з будь-якого куточку світу, але лише одного разу. Претенденти проходять конкурс, де оцінюють їх володіння іноземними мовами, знання з історії, літератури та культури. Вони повинні довести конкурсному Комітету, який обирає дебютантів, володіння мистецтвом вальсу. Дівчата, які відкривають бал, одягнені в білі сукні і обов'язково в коронах – модель корони змінюється щороку. Віденські бали відвідують королівські особи, світова еліта, під час заходу завжди збирають благодійні кошти на найбільші світові виклики.

 

 

Схожі статті:

ТранспортНа Львівщині завершили ремонт автомобільної дороги Стрілки – Ушковичі

КультураДе поблизу Львова окунутись в ополонку, поради лікаря

ЖиттяДе біля Львова нестандартно відпочити з друзями?

КультураВіденський бал у Львові: вогняне шоу, їстівні картини, фокстрот і танго

Рейтинг: 0 Голосів: 0 1388 переглядів
Loading...
Коментарі (0)