В львівському пивному ресторані отруїлись десятки відвідувачів

13 травня 2015 - In Lviv
В львівському пивному ресторані отруїлись десятки відвідувачів

У ресторані "Театр пива "Правда" на площі Ринок Львові відвідувачі масово отруїлися курятиною. Про це повідомила львів’янка Тетяна Яценко, хлопець якої опинився у лікарні після відвідування закладу.

За словами Тетяни, на даний момент у Комунальній інфекційній клінічній лікарні на вул. Лисенка лежать 50 людей, також багато постраждалих перебувають в обласній інфекційній клінічній лікарні на вул. Мечникова. І всі вони, як стверджує Тетяна, споживали страви з курятини у згаданому закладі. Інформація про кількість постраждалих наразі не підтверджена.

У 7-му відділенні Інфекційної клінічної лікарні на вул. Лисенка, розповіли, що у відділенні з харчовим отруєнням зараз перебуває 8 людей. Потрапили вони до лікарні 11-го травня.

Тим часом на сайті Foursquare у відгуках про "Театр пива "Правда" кілька відвідувачів пишуть, що отруїлися там 11 травня.

"Раніше дуже задоволений був цим закладом. Але вчора ввечері відпочивали там з друзями. Отруїлися стравою "Соковита курятина в прянощах". Я в менш більш нормальному стані, а двоє дівчат - в дуже поганому стані, викликали швидку. Температура менше, ніж 38.2 не падає, ломота в кістках, блідий колір шкіри, терпкість рук, блювота", - написав відвідувач Юрій Іваник.

У "Холдингу емоцій !FEST", до якого входить заклад "Правда" повідомили, що отримали інформацію про те, що у Львові госпіталізували кілька людей з симптомами харчового отруєння.

"Не виключаємо, що дехто з них міг бути відвідувачем одного з наших закладів. Ми проводимо всі необхідні заходи та перевірки своєї мережі та наших постачальників. Для того, щоб з'ясувати справжні причини інфекційних захворювань, потрібен час. Але у випадку харчових отруєнь найважливіше швидко відреагувати. Тому просимо усіх львів'ян та гостей міста, що відвідували 11 травня заклади харчування у центрі Львова та мають симптоми харчового отруєння (діарея, висока температура), терміново звернутися до лікаря. А також повідомити нам на "гарячу лінію" (0 800 501 494), щоб спільно з'ясувати обставини", - повідомили у прес-службі холдингу.

"Ми співпрацюємо з усіма державними органами для об'єктивної перевірки. Зараз найважливіше - це здоров'я людей", - додали у прес-службі.

Схожі статті:

Життя містаПричиною отруєння відвідувачів львівського «Театру пива «Правда» стало недотримання санітарно-гігієнічних умов

ЕкономікаЛьвівська обласна рада продала універмаг «На Ринку» за 63 млн. 212 тис. грн

Життя містаЛьвівська пивоварня випустила пиво Putin Huilo

ЖиттяУ Львові в лікарні досі перебуває 30 осіб з харчовим отруєнням

Життя містаУ лікарні через отруєння у театрі пива вже перебуває 52 людини

Рейтинг: 0 Голосів: 0 837 переглядів
Loading...
Коментарі (0)