Навчальні заклади

Навчальны заклади Львова. Університети, Інститути, коледжі, училища, ліцеї тощо..

Загрузка маркерів
Найти адрес:

В вашем городе объекты не найдены. Показаны объекты из других городов

Украина, Львів, вул. Менцинського, 5

 

Едукандія – територія розвитку кориснихздібностей, знань та навиків. Кожна людина має свій талант, але не кожній вдається розпізнати та розвинути його у собі.
Едукандія – країна віднайдених талантів. Орієнтація на реальні потреби людини, індивідальний підхід, інтерактивність, мультимедійність, розумний баланс між запланованим результатом та цікавою формою — ось нове бачення особистої освіти для сучасної зайнятої людини.

Освітній центр «Едукандія» пропонує цікаве та корисне навчання за наступними напрямками:

Украина, Львів, вул. С.Бандери, 12

З перших років свого існування Львівська політехніка зарекомендувала себе як потужний осередок науки і освіти в Європі, генератор технічних ідей та винаходів. У всі часи з її стін виходили елітні висококваліфіковані інженери. Цей престиж здобувався працею багатьох поколінь викладачів, професорів, науковців.

Украина, Львів, вул. Акад. Богомольця, 6

Центр міської історії Центрально-Східної Європи засновано 2004 року як неприбуткову організацію, відтоді Центр провадить некомерційну діяльність.
У всій своїй діяльності Центр дотримується принципів відкритості до нових поглядів, толерантності до відмінності, відповідальності до майбутнього.
Як інститут історичних досліджень, намагається продукувати нові інтелектуальні поштовхи для розвитку актуальних питань науки та сприяти формуванню обґрунтованої думки. За допомогою інформації та відкритих дискусій прагне запобігти маніпуляції історією з політичною метою. Завдяки конференціям, семінарам та виставкам сподівається популяризувати науковий та культурний обмін інформації.