Центр міської історії Центрально-Східної Європи

Львів, вул. Акад. Богомольця, 6
Додав:
Категорії: Навчальні заклади
Адреса — Львів, вул. Акад. Богомольця, 6

Телефон: +38 (032) 275-17-34 , 32) 275-17-64 Сайт: www.lvivcenter.org

 

 Центр міської історії Центрально-Східної Європи засновано 2004 року як неприбуткову організацію, відтоді Центр провадить некомерційну діяльність.
У всій своїй діяльності Центр дотримується принципів відкритості до нових поглядів, толерантності до відмінності, відповідальності до майбутнього.
Як інститут історичних досліджень, намагається продукувати нові інтелектуальні поштовхи для розвитку актуальних питань науки та сприяти формуванню обґрунтованої думки. За допомогою інформації та відкритих дискусій прагне запобігти маніпуляції історією з політичною метою. Завдяки конференціям, семінарам та виставкам сподівається популяризувати науковий та культурний обмін інформації.

Центр надаємо студентам можливість здійснювати наукові дослідження міжнародного рівня всередині країні, запобігаючи “витоку” інтелекту за кордон.

Центр прагне бути частиною спільноти сучасного Львова, плідно співпрацювати з громадськістю та культурними інституціями, бути відкритими до різних середовищ.

Центр спрямовує увагу не тільки на наукові дослідження. Як структура, що живе у ритмі міста, Центр прагне виходити за рамки академічної діяльності та сприяти громадським ініціативам.

Допомогти Львову стати осередком інтелектуального, наукового і культурного життя не лише в Україні, але й в Європі.

  • График работы
  • Часы работы: 10:00 – 18:00
  • Выходные дни: Субота, Неділя
  • Перерыв: Без перерыва
  • Кто тут був?
  • Поки ніхто не відмітився


Повідомити про помилку Вставити карту на свій сайт
Відгуки (0)