Клуби

Нічні клуби у Львові

Загрузка маркерів
Найти адрес:

В вашем городе объекты не найдены. Показаны объекты из других городов

Украина, Львів, пл. Міцкевича, 6/7
Украина, Львів, ул. Коперніка, 17
Украина, Львів, вул. Пасічна, 22а

В клубі “ЛАЙМ” на Вас чекають цілодобова кухня, широкий вибір коктейлів.
До ваших послуг: кальян-кімнати, шоу-программа, стритиз, запальні конкурси, танцівниці Go-Go, POP музика.

Украина, Львів, вул. Чайковського, 7

Заклад був відкритий в пошану та честь тих видатних діячів львівської культури з різних епох історії, як з давніх давен, так і з сьогодення, які намагалися змінити Львів у найкращу сторону та зробити його популярним та вишуканим місцем як для місцевих жителів, так і для гостей міста. Тому основною ідеєю закладу є пошана достойних людей, які мають відношення до розвитку культурної спадщини Львова та знайомство з не менш достойними львів’янами нашого часу, які зможуть продовжити розвивати місто Лева.

Украина, Львів, вул. Братів Рогатинців, 18

Культурний, діловий та історичний центр переплітаються у закладі. Тут панують різні погляди, різні ідеї, проте спільна атмосфера. Три різні зали: ресторан, кабінет та бар, здатні подарувати затишок і гарний настрій гостям з різними смаками. Сучасний інтер’єр у поєднанні з справжніми оборонними мурами 15 ст. створюють особливу атмосферу легкості та чуттєвості. Можна гарантувати, що кожен гість тут буде почувати себе вільно і затишно.
Ресторан “Атмосфера” у Львові – це місце , де Ви не лише зможете насолодитися європейськими стравами і спробувати різноманітні коктейлі, які зроблять спеціально для Вас, а й організувати свою власну фотовиставку, вечірку чи ділову зустріч.

Украина, Львів, вул. Зелена, 88

 Клуб у червні 1997 року, в 1999 році започаткований «Picasso Jazz Club». З 12:00 клуб працює в режимі денного кафе, в якому можна смачно перекусити та випити запашної кави. З 22:00 – нічний варіант клубу – концерти, ретро вечірки, диско всіх напрямків музики, відео дискотеки.

Украина, Львів, вул. Наукова, 7

Розважальний центр “Мі100″ – розважальний центр, що поєднує найновіші та найпопулярніші види відпочинку для тих, хто не відстає від тенденцій, а створює їх. Площа 3000 кв. м., розрахована на 500-700 осіб, – цілодобово до Ваших послуг.

Украина, Львів, вул. Пулюя, 29

 Формат музики – поєднання найнесподіваніших музичних напрямків – R’n’B, POP, disco 80-х, rock’n'roll.
Нічний клуб “Тортуга” – це піратський човен, який пришвартувався до гавані розваг. Потрапивши на нього, Ви відчуєте себе в епосі піратського середньовіччя, сповненим духом відваги. Всі декорації а також форма персоналу, меблі і навіть барна стійка – виконані в справжньому піратському стилі (vip-зона, сhillout).

Украина, Львів, вул. Городоцька, 285

 Клуб «Rock-Garage» вітає тих, хто в повній мірі бажає поринути у світ Року та ревущих двигунів!

Украина, Львів, пл. Петрушевича, 2

 Ідеальний місце для відпочинку, вишуканої вечері, романтичного побачення, бізнес-зустрічі, яскравої вечірки, корпоративних заходів та дитячих свят.

Украина, Львів, вул. Липинського, 36

Формат музики – House, Electro, Minimal.
Клyб – невeликий зaтишний кoмплeкc, дe пoєднaнo нічний aктивний (disco), пacивний (кaльян-чіл-ayт) тa cпopтивнo-ігpoвий (більяpд) відпoчинoк.
Disco (cтoликів 10, міcць 60) – cтaлo кyльтoвим міcцeм для мoднoї мoлoді, мeккoю для клaббepів. Зaвжди eкcклюзивнa тa нaйпoпyляpнішa клyбнa мyзикa House, Electro, R’nB нaпpямків + нeпoвтopний кoктeйль-бap y вигляді мaгічнoгo кoлa, з нaйбільшoю кapтoю кoктeйлів y міcті.

Украина, Львів, пр-кт Свободи, 16 - 18

Суміш класики та хай-теку в дизайні інтер’єру, гламур R’n’B та драйв Disco’80 на танцмайданчику, вишуканість та витонченість Франції в стравах та обслуговуванні, запальний смак нічної Європи у різноманітних коктейлях, палкий аромат Сходу у величезному кальян меню.
Вхід: 50 – 70 грн.

Украина, Львів, вул. Зелена, 14

 Міжнародний молодіжний розважальний комплекс «Метро» - демократичний, прогресивний клуб, який поєднує у єдиному танці молодь з усього світу. Постійно розвивається, оновлюється, орієнтується на міжнародні стандарти надання сервісу та організації роботи закладу в цілому.

Украина, Львів, вул. Зелена, 186

У клубі є три зали кожен з яких має свій стиль музики та відповідну атмосферу. Тільки найкраща та ексклюзивна музика, професійні бармени, привітний персонал та запальна публіка щоночі. Відчуй справжню насолоду та ейфорію нічного життя у клубі.

Украина, Львів, вул. Руданського, 1

Нічний клуб “Rafinad People” – вишуканий заклад, розрахований на 248 відвідувачів. Інтер’єр витриманий в урочисто-парадному характері Франції XVII століття. Багаті і зручні антикварні меблі служать монументальним фоном для незабутнього відпочинку публіки, яка звикла проводити час із затишком і якісним обслуговуванням.
Клуб причаровує розкішшю, оксамитом і кришталевими люстрами.

Сторінки: 1 2 Наступна Остання