Марина Тимофійчук - #Татанці

16 серпня 2018 - In Lviv
Марина Тимофійчук - #Татанці

Це яскраво, сонячно і нестримно! Нестримно так, що навіть ліхтарі в кліпі не можуть встояти і приєднуються до вірусних рухів.

«Цей кліп ми зняли в Іспанії, на батьківщині Сальвадора Далі не просто так! Це символічно, адже такі люди, як Далі і Гауді - це люди, які не мали рамок і обмежень своєї фантазії і втілювали свої найбожевільніші задуми в реальність, - каже Марина Тимофійчук. - Окрім того ми вирішили портрет Далі, його роботи, будинок Гауді перенести на моє пальто, з якого Сальвадор нам в кліпі навіть бісики пускає часом.»

Пальта в кліпах Марини взагалі стають родзинкою і щоразу містять безліч символів. Цього разу на пальто з‘явились навіть ноти пісні #ТАТАНЦІ, а ще - танцюючі люди, і нагадування про час, який «тече»: «Я життя сприймаю так: живи сьогодні, якщо ти носиш ідеї (пальто - це така метафора носіння ідей), втілюй їх в життя! Хочеш танцювати - танцюй, хочеш співати - співай! Мрієш поїхати в Барселону і побачити ближче Далі і Гауді - збирай валізи і вперед! Розвивайся, подорожуй, твори і кайфуй! Живи без рамок, обмежень і безупину твори!»

Щодо зйомок, то з України в Барселону поїхало 19 членів команди, але, напевно, ще втричі більше іспанців українського походження приєдналися до нас. І у кожного була своя роль: хтось танцював в кадрі, а хтось відновлював в консульстві вкрадені документи

Рейтинг: 0 Голосів: 0 346 переглядів
Loading...
Коментарі (0)