У Львові медики врятували немовля з критичною патологією кишківника

У Львівському обласному клінічному перинатальному центрі лікарі виходили хлопчика, який народився на 35-му тижні вагітності. Маленький Марко з’явився на світ із вагою 2 400 грамів у важкому стані та потребував негайної реанімації. Після додаткового обстеження фахівці виявили у дитини некротичний ентероколіт, ускладнений перфорацією — небезпечну патологію шлунково-кишкового тракту, яка без оперативного втручання могла стати фатальною.

Хлопчика невідкладно прооперували хірурги центру. Після складного втручання малюк упродовж місяця перебував у реанімації під пильним наглядом медиків. Лише на 37-му добу життя «поспішайку» змогли перевести у відділення постінтенсивного догляду та виходжування недоношених дітей для подальшої реабілітації.

На 51-шу добу життя Марка успішно виписали додому з вагою 2 930 грамів, де на нього чекав брат-близнюк Матвій. У закладі зазначають, що завдяки поєднанню в одному центрі інтенсивної терапії та неонатальної хірургії, лікарі мають можливість вчасно діагностувати й коригувати складні патології, даруючи немовлятам шанс на здорове майбутнє.