Академія сухопутних військ імені Сагайдачного отримала статус націаональної

22 вересня 2015 - In Lviv
Академія сухопутних військ імені Сагайдачного отримала статус націаональної

Вчора, президент України Петро Порошенко присвоїв статус Національної Академії сухопутних військ Збройних сил України імені гетьмана Петра Сагайдачного у Львові

Президент під час робочої поїздки до Львівської області відвідав Академію сухопутних військ Збройних сил України імені гетьмана Петра Сагайдачного. Глава держави повідомив про присвоєння навчальному закладу статусу Національного. 

Під час візиту президента вулиці Львова патрулювали нова поліція та обмежувала рух стара ДАІ

"Часи бездумного, необережного і злочинного пацифізму – залишилися в минулому. Попереду, нажаль, в Україні – постійна загроза зі сходу, яка триматиме нас в належному тонусі", – заявив Порошенко, звертаючись до курсантів.

За словами президента, заклад заслужено носить ім’я одного з найславетніших військових стратегів доби козаччини і всієї української воєнної історії.

Порошенко наголосив, що нині, як ніколи, актуальним є питання вишколу офіцера, а також відзначив внесок Академії в цю справу - за роки незалежності України у її стінах підготовлено шість тисяч висококласних спеціалістів для Збройних сил та інших військових формувань України.

"Золотими літерами у новітню історію Академії вкарбовано подвиги її випускників, здійснені в боях з окупантами – російськими військовими та вишколеними ними бандитами. Серед вас - 300 військовослужбовців-учасників антитерористичної операції. Ви - золотий фонд нашої держави і нашого війська!" - сказав президент.

 

Схожі статті:

ПолітикаПорошенко на Львівщині зустрінеться з американськими десантниками

ТранспортЧекаючи Порошенка з офіційної парковки в центрі евакуювали з десяток авто

ТранспортЧаси Януковича повернулися? У Львові транспортний колапс!

ПолітикаМарина Порошенко розповіла про свою сумку за півмільйона гривень

ПолітикаСьогодні на Львівщині чекають Порошенка

Рейтинг: 0 Голосів: 0 680 переглядів
Loading...
Коментарі (0)