Антипольські санкції: Україна обмежить імпорт м'яса

23 травня 2018 - EvgenAndr

Днями стало відомо, що керівник Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів Володимир Лапа звернувся до глави Адміністрації президента Ігоря Райніна з проханням "подати відповідні розпорядження до виконавчих органів влади". Причина в неналежній якості польської продукції, яка ввозиться в нашу країну.

 

 

Це не перше повідомлення про те, що поляки поставляють нам неліквід. Кількома місяцями раніше глава правління громадської організації "Всеукраїнська асоціація з питань захисту прав споживачів "Споживча довіра" Максим Гончар повідомив, що 100% сирів, які потрапляють до нас з Польщі, виявилися фальсифікатом (в них в різному процентному співвідношенні містяться жири немолочного походження).

Рішенням заборонити ввезення імпортної, зокрема, польської продукції, яка не відповідає стандартам, влада вбиває відразу двох зайців. По-перше, звільняє наші прилавки від шлаку, який завдає шкоди здоров'ю, а у випадку з м'ясом і виявленим в ньому цистицеркозом взагалі може спричинити летальний результат, і по-друге, недвозначно натякає Варшаві, що ми можемо розірвати всі торговельні зв'язки, якщо її політика залишиться незмінною. А враховуючи, як довго польська влада домагалися зняття ембарго, введеного в 2007 році для польської яловичини і в 2014 році — для польської свинини, то стає очевидним, що наш ринок їм дійсно потрібен. А раз так, то доведеться поліпшити якість продукції, що поставляється, і переглянути свої погляди з ідеологічних питань, причому, якомога швидше. Адже невідомо, чи буде Польща після 2020 року отримувати субсидії від Євросоюзу. А значить з назвою "Китай Європи" (так називають в європейських кулуарах Польщу через її динамічний розвиток в рамках глобальної кризи) їй незабаром доведеться попрощатися.

 

Схожі статті:

ПолітикаЯк буквально за тиждень закінчити війну на сході?

У світіУКРАЇНА ТА ІТАЛІЯ ДОМОВИЛИСЬ ПРО ВЗАЄМНЕ ВИЗНАННЯ ПОСВІДЧЕНЬ ВОДІЯ

ПолітикаПодвійного громадянства не буде

ТранспортНа Львівщині може з’явитися перша в Україні платна дорога

ПолітикаНа українсько-польському кордоні хочуть запровадити спільний контроль

Рейтинг: 0 Голосів: 0 481 перегляд
Loading...
Коментарі (0)