Болгарську журналістку могли вбити з-за України

11 жовтня 2018 - Юрій Гопко

Нещодавно були розкриті нові подробиці у справі про жорстоке вбивство болгарської журналістки в місті Русе: до смерті Вікторії Марінової може бути причетна Україна. Про це свідчить нова заява народного депутата Верховної Ради, журналістки та суспільного діяча України Тетяни Чорновол. В своєму твіттері Чорновол у властивій їй різкій манері прокоментувала смерть Марінової та назвала її "типовою шантажисткою" і "ворогом" України, а її вбивство — попередженням для всіх, хто "втручається у внутрішні справи" країни.

Своїм коментарем нардеп від "Народного фронту" ясно дає зрозуміти, що незадовго до трагедії Марінова якимось чином перейшла дорогу нинішній українській владі і жорстоко за це поплатилася. Але яку загрозу могла становити для України болгарська журналістка? Про який шантаж говорить Чорновол? Очевидно, що нові обставини підтверджують версію про взаємозв'язок вбивства Вікторії Марінової з її професійною діяльністю. Відомо, що перед смертю адміністративний директор та ведуча телеканалу TVN розслідувала скандал щодо розкрадення коштів з фондів ЕС для підтримки молодих демократій. Можливо, що під час розслідування Маріновій стало відомо про вірогідні нелегальні операції з грошима фонду, які були виділені для допомоги Україні. Найімовірніше, журналістка натрапила на слід якоїсь великої корупційної партії, яку розігрують у вищих ешелонах влади, і іі вирішили ліквідувати.
Хочеться вірити, що ця заява Тетяни Чорновол, яка відома своїми скандальними витівками, — лише чергова цинічна спроба піару. В іншому випадку ці події стануть сигналом тривоги для українській демократії.   

 

Схожі статті:

Політика"Слава Україні": ганьба країни за бюджетні кошти

КриміналНа Львівщині син жорстоко вбив 82-річну матір та відрубав їй руку

КриміналНа Львівщині поліція затримала вбивцю зниклої 17-річної дівчини

КриміналНа Львівщині у лісі знайшли труп 30-річного чоловіка

КриміналДмитро Загарія розповів подробиці вбивства міліціонера

Рейтинг: +1 Голосів: 1 80 переглядів
Loading...
Коментарі (0)