Як на Львівщині штабні офіцери запроваджуватимуть Єдиний реєстр призовників

4 травня 2017 - In Lviv
Як на Львівщині штабні офіцери запроваджуватимуть Єдиний реєстр призовників

Цього року Президентом був підписаний закон «Про Єдиний державний реєстр військовозобов’язаних». Цей реєстр вступить в силу у 2019 році, проте на Львівщині підготовка розпочинається вже зараз. Про це сьогодні на прес-конференції розповів львівський обласний військовий комісар Олександр Тіщенко.

«Це облік всіх громадян віком від 18 до 60 років, які є українцями. У цей облік будуть входити призовники, військовозобов’язані, офіцери,… По цьому реєстрі на базі Львівської області у травні буде проведено експеримент впровадження його в дію. Експеримент діятиме на 4 міських військкоматах, де будуть залучені всі начальники відділів обліку і бронювання, які відповідають за єдиний державний реєстр», – розповів військовий комісар.

База буде формуватися з Єдиного реєстру виборців. Окрім того, там будуть офіційні дані з податкової. «Цей реєстр набагато спростить роботу військового комісаріату. Це дасть точний облік громадян. Людина, яка буде в цій базі і не зробить відмітки у військовому комісаріаті, не зможе виїхати ні за кордон, ні оплатити комунальні послуги», – зауважив Олександр Тіщенко.

Зазаначимо, що підполковник Тіщенко народився у м. Буськ у 1975 році. Він розпочав свою військову кар’єру ще у юності, вступивши до Львівського військового ліцею ім. Героїв Крут. Потім закінчив Одеський інститут Сухопутних військ України.

Командував Золочівсько-Перемишлянським об’єднаним районним військовим комісаріатом.  З 10 липня 2014 до квітня 2015 року він перебував на посаді військового комісара Львівського ОВК. Потім обіймав посаду військового комісара одного з районних військових комісаріатів м. Львова.  А з травня 2016 року очолив Львівський обласний військовий комісаріат. 

Додамо, що доступ до цього реєстру матимуть лише начальник відділу, людина, яка безпосередньо працюю над цією базою і обласний комісаріат.

Схожі статті:

КриміналНічна облава на призовників у центрі Львова. Усі подробиці

ПолітикаПідступний план - через 3 місяці після демобілізації строковиків відправлять в АТО

ЖиттяНа Яворівський полігон прибули нові призовники

ПолітикаВійськкомати відмовилися від ідеї вручати повістки на кордоні

ПолітикаЩоб виїхати за кордон призовникам доведеться піти у військомат

Рейтинг: 0 Голосів: 0 3341 перегляд
Loading...
Коментарі (0)