Львівська міськрада закликала міністра освіти порушувати Конституцію України

27 квітня 2018 - In Lviv
Львівська міськрада закликала міністра освіти порушувати Конституцію України

Депутати Львівської міської ради підтримали звернення до міністерства освіти і науки з проханням зробити християнську етику обов'язковим предметом у всіх навчальних закладах

Відповідне звернення з’явилося на сайті Львівської міськради.

ЛМР, грубо порушують Конституцію України

У документі йдеться, що без духовного відродження суспільства на християнських цінностях не можливо побудувати суверенну та правову державу.

"Християнська мораль не тільки плекає певні норми поведінки, але й виховує людину у любові до Бога, до своєї землі, до родини. Християнське виховання повинно здійснюватись не лише у сім’ї, але й у дитячих садках, середніх та вищих навчальних закладах”, - впевнені львівські депутати.

Для забезпечення розвитку релігійної освіти Львівська міськрада просить Міністерство освіти та науки України запровадити у всіх навчальних закладах обов’язковий предмет "Християнську етику" та спецкурси “Християнська філософія", "Християнська психологія та педагогіка", “Християнська соціологія”, а також відновити викладання предмету “Релігієзнавство”.

За інформацією Zaxid.net, таке звернення ініціював предстаник фракції ВО "Свобода" Тарас Гупало, і його підтримали 36 з 64 депутатів міськради.

Нагадаємо безграмотним депутатам ЛМР що, 35 стаття Конституція України говорить: "Церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави, а школа - від церкви. Жодна релігія не може бути визнана державою як обов'язкова."

Може би краще депутати ЛМР закликали міністра освіти наприклад, підвищити заробітну плату вчителям...

Схожі статті:

ПолітикаОблрада Львівщини виступила за обов'язкове викладення християнської етики у школах, що є грубим порушенням Конституції України

ЖиттяЛьвові зводять ще одну незаконну багатоповерхівку

КультураМер Львова Андрій Садовий заохочує порушувати Конституцію України

ТранспортУ центрі Львова для обмеження паркування на тротуарах встановлять 1280 стовпців

ЖиттяНа Львівщині зробили обов’язковими уроки християнської етики

Рейтинг: 0 Голосів: 0 1795 переглядів
Loading...
Коментарі (0)