Львівська міськрада закликала міністра освіти порушувати Конституцію України

27 квітня 2018 - In Lviv
Львівська міськрада закликала міністра освіти порушувати Конституцію України

Депутати Львівської міської ради підтримали звернення до міністерства освіти і науки з проханням зробити християнську етику обов'язковим предметом у всіх навчальних закладах

Відповідне звернення з’явилося на сайті Львівської міськради.

ЛМР, грубо порушують Конституцію України

У документі йдеться, що без духовного відродження суспільства на християнських цінностях не можливо побудувати суверенну та правову державу.

"Християнська мораль не тільки плекає певні норми поведінки, але й виховує людину у любові до Бога, до своєї землі, до родини. Християнське виховання повинно здійснюватись не лише у сім’ї, але й у дитячих садках, середніх та вищих навчальних закладах”, - впевнені львівські депутати.

Для забезпечення розвитку релігійної освіти Львівська міськрада просить Міністерство освіти та науки України запровадити у всіх навчальних закладах обов’язковий предмет "Християнську етику" та спецкурси “Християнська філософія", "Християнська психологія та педагогіка", “Християнська соціологія”, а також відновити викладання предмету “Релігієзнавство”.

За інформацією Zaxid.net, таке звернення ініціював предстаник фракції ВО "Свобода" Тарас Гупало, і його підтримали 36 з 64 депутатів міськради.

Нагадаємо безграмотним депутатам ЛМР що, 35 стаття Конституція України говорить: "Церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави, а школа - від церкви. Жодна релігія не може бути визнана державою як обов'язкова."

Може би краще депутати ЛМР закликали міністра освіти наприклад, підвищити заробітну плату вчителям...

Схожі статті:

ЖиттяЛьвові зводять ще одну незаконну багатоповерхівку

ЖиттяУ Горіховому гаю не будуватимуть 18-поверховий житловий будинок

ЖиттяНа Львівщині зробили обов’язковими уроки християнської етики

ТранспортУ центрі Львова для обмеження паркування на тротуарах встановлять 1280 стовпців

КультураМер Львова Андрій Садовий заохочує порушувати Конституцію України

Рейтинг: 0 Голосів: 0 1339 переглядів
Loading...
Коментарі (0)