Марина Порошенко розповіла про свою сумку за півмільйона гривень

13 вересня 2015 - In Lviv
Марина Порошенко розповіла про свою сумку за півмільйона гривень

Марина Порошенко заявила, що сумку зі шкіри крокодила за півмільйона гривень їй подарував чоловік на тридцяту річницю весілля.

- Цю сумку мені подарував чоловік на річницю весілля. Я не знала, що вона така дорога. І мені неприємно, що зараз біля цього стільки галасу, - заявила перша леді в п'ятницю, 11 вересня, на форумі видавців у Львові.

Відзначимо, в Києві сумку цієї фірми можна купити тільки в одному елітному бутіку і коштує вона тут 566000 930 гривень або майже 23 000 євро. В офіційному бутіку Fendi в Мілані така сумочка потягне вже майже на 23 000 гривень або тисячу євро більше.

У той же час ні в Києві, ні за кордоном аксесуара кольору нюд, як у дружини Порошенка, – немає. Зате в Італії наголосили, що ці сумочки – нова колекція. Також і за словами українських дизайнерів, сумка з крокодила кольору нюд цієї фірми – це останній тренд.

"З наших, в нашій країні, по-моєму, я нікого ще не бачила з такою сумочкою. Вона дуже личить першій леді країни. Другий момент – чи тактовно зараз носити таку сумку. Скажімо так, просто напевно треба було бути більш передбачливою, щоб не викликати зайвих емоцій у народу, який зараз ледве виживає ", – підкреслила дизайнер Юлія Айсіна.

30-ю річницю весілля подружжя відзначали у вересні 2014 року. Сумка від Fendi, яка викликала обговорення в мережі, з-за високої вартості, з осінньої колекції 2014 року. Сумка була назвала однією з найбільш дорогих аксесуарів, які вийшли в 2014 році.

Схожі статті:

ПолітикаСьогодні на Львівщині чекають Порошенка

ТранспортСьогодні до Львова приїжджає Порошенко, дороги перекриватиме обласне ДАІ

ТранспортЧаси Януковича повернулися? У Львові транспортний колапс!

ТранспортЧекаючи Порошенка з офіційної парковки в центрі евакуювали з десяток авто

ПолітикаПорошенко на Львівщині зустрінеться з американськими десантниками

Рейтинг: 0 Голосів: 0 1269 переглядів
Loading...
Коментарі (0)