На Львівщині Петро Порошенко відкрив ще один завод з німецькими інвестиціями

4 листопада 2016 - In Lviv
На Львівщині Петро Порошенко відкрив ще один завод з німецькими інвестиціями

3 листопада, у с. Кожичі Яворівського району на Львівщині відкрили завод ТОВ «Бадер Україна». У відкритті взяв участь Президент Петро Порошенко у рамках робочої поїздки до Львівської області, повідомляє його прес-служба.

Директор ТОВ «Бадер Україна» Андрій Павлунь та директор компанії «Бадер Гмбх енд Ко» Драйліш Бент ознайомили з виробничими потужностями заводу, продемонстрували сектор сировини, відділ розкрою шкіри, сектор шкіряних заготівель та лінії шиття шкіряних виробів.

«Продукція, яка виробляється в Україні, немає жодного оподаткування при потраплянні на найбільший ринок Європи. Це приносить до нас інвестиції. Інвестори своїми грошима голосують за вільну і незалежну Україну», ― наголосив Петро Порошенко.

Нагадаємо, підприємство ТОВ «Бадер Україна» є українською філією німецької компанії «БАДЕР Гмбх» – одного з провідних світових виробників автомобільної шкіри преміум-сегменту. ТОВ «Бадер Україна» було засноване у 2006 році. Основний вид діяльності – виробництво шкіри та шкіряних виробів, їх переробка, виробництво шкіряних елементів та пошиття шкіряних сидінь для автомобілів Audi та BMW.

Завод «Бадер Україна» вже працює у Городку. На підприємстві працевлаштовано понад 2600 працівників.

Схожі статті:

ТранспортЧекаючи Порошенка з офіційної парковки в центрі евакуювали з десяток авто

ПолітикаМарина Порошенко розповіла про свою сумку за півмільйона гривень

ТранспортЧаси Януковича повернулися? У Львові транспортний колапс!

ПолітикаПорошенко на Львівщині зустрінеться з американськими десантниками

ПолітикаСьогодні на Львівщині чекають Порошенка

Рейтинг: 0 Голосів: 0 380 переглядів
Loading...
Коментарі (0)