Облрада Львівщини виступила за обов'язкове викладення християнської етики у школах, що є грубим порушенням Конституції України

23 вересня 2018 - In Lviv
Облрада Львівщини виступила за обов'язкове викладення християнської етики у школах, що є грубим порушенням Конституції України

Львівські депутати звернулися до президента і уряду з проханням офіційно викладати християнську етику.

18 вересня на сесії Львівської обласної ради депутати підтримали звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо обов'язкового викладання предмета "Основи християнської етики" в українських школах.

"Вважаємо, що треба забезпечити розвиток християнської, моральної, національно-культурної освіти дітей, зокрема запровадити в усіх навчальних закладах як обов’язковий предмет "Основи християнської етики". Останні соціологічні дослідження показують, що 89,2% опитуваних визнають освітню сферу основним пріоритетом життєдіяльності суспільства, і з них 56% хотіли б виховувати дітей у християнському середовищі", – йдеться у зверненні.

Відтак, депутати вимагають підтримати ініціативу багатьох релігійних спільнот і громадських організацій та запровадити вивчення цього предмета в українських школах.

Нагадаємо, у квітні цього року у Львівській обласній раді уже розглядали це звернення, однак воно не отримало більшості голосів.

Зауважимо, що з 2016-2017 навчального року на Львівщині вивчення предмета "Основи християнської етики" в 1-11 класах є обов'язковим.

Нагадаємо безграмотним депутатам що, 35 стаття Конституція України говорить: "Церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави, а школа - від церкви. Жодна релігія не може бути визнана державою як обов'язкова."

Може би краще депутати ЛМР закликали міністра освіти наприклад, підвищити заробітну плату вчителям...

Схожі статті:

ЖиттяНа Львівщині зробили обов’язковими уроки християнської етики

ТранспортНа Львівщині хочуть відремонтувати 33 дороги до кінця року

КультураМер Львова Андрій Садовий заохочує порушувати Конституцію України

ЖиттяБрати Дубневичі розширюють свої мисливські угіддя до 136 кв. км,

ПолітикаЛьвівська міськрада закликала міністра освіти порушувати Конституцію України

Рейтинг: 0 Голосів: 0 295 переглядів
Loading...
Коментарі (0)