Порошенко під час відвідин Львова проскандалився кортежем

8 січень 2016 - In Lviv
Порошенко під час відвідин Львова проскандалився кортежем

7 січня до Львова приїздив президент України, Петро Порошенко. А у соцмережах активно обговорюють кортеж "царя" — Порошенка, який змушував усіх водіїв з’їжджати на узбіччя:

на зутрічній смузі нам їхав кортеж якоїсь шишки на київських номерах в складі кортежу було 2 машини поліці 4 джипа та 2 буса всі з мигалками. Мало того що це був кортеж то автомобіль поліції мигав нам дальнім світлом щоб ми дали дорогу причому це був зустрічний рух…”злітай на обочину бо пана везут”

Дорога на Франківськ. Дуже засніжена,їхати було дуже важко. По дорозі бачили 2 машини, що злетіли з траси,їм вже допомагали. Кортеж ми побачили не доїзджаючи до Давидова. Вели себе вони просто по хамськи: сліпили фарами, притискали машини, щоб дали дорогу, бо тєло везуть. В мене від такого емоції зашкалювали

Поверталася з Коломиї до Калуша теж зустріла цей кортеж. Дорога була не дуже і теж не зрозуміла чому мусила злітати на обочину

злітай на обочину бо пана везуть” – пишуть очевидці у групі Варта1

А президент на своїй сторінці у Facebook, поділився враженнями від святкування Різдва у Львові.

Він розповів, що з величезним задоволенням біля Львівської Ратуші разом з родиною переглянув Різдвяний Вертеп та послухав святкові колядки. “Різдвяний Львів – казковий”, – додав Порошенко.

Пульс Львова

Нагадаємо, що це вже не перший раз охорона Порошенка по хамськи себе поводить у Львові. 29 липня близько 14 години мешканці пл. Ринок не знайшли своїх автомобілів на офіційно дозволеній парковці для мешканців, що розташована на пл. Катедральній (зона 1).  Працівники ДАІ пояснили, що усі машини переставили евакуатором з парковки спочатку до пам'ятника А. Міцкевичу, а потім до іншого боку площі. За словами працівника ДАІ таке переміщення необхідне у зв'язку з тим, що "хтось приїжджає". Тоді Львів, також відвідував Порошенко.

Схожі статті:

ПолітикаПорошенко на Львівщині зустрінеться з американськими десантниками

ПолітикаСьогодні на Львівщині чекають Порошенка

ТранспортЧекаючи Порошенка з офіційної парковки в центрі евакуювали з десяток авто

ПолітикаМарина Порошенко розповіла про свою сумку за півмільйона гривень

ТранспортЧаси Януковича повернулися? У Львові транспортний колапс!

Рейтинг: 0 Голосів: 0 922 перегляди
Loading...
Коментарі (0)