Порошенко вважає поведінку свого сина недоречною

14 травня 2017 - In Lviv
Порошенко вважає поведінку свого сина недоречною

Президент України Петро Порошенко засудив вчинок свого сина Михайла, який був помічений в толстовці з написом Russia.

В ході прес-конференції в неділю, 14 травня, голова держави пояснив, що його син надів цю толстовку на Хелловін.

"Я раніше не бачив цю фотографію, вона з приватного Інстаграма. Вона стосується ночі на Хеллоуїн, і це був вертеп на природі. Хтось вбрався чортом, хтось надів футболку з Росією", - сказав Порошенко.

За словами президента, після того як фото стали поширювати ЗМІ, він провів з ним бесіду і пояснив неприпустимість такого вчинку.

«Я дійсно побачив цю фотографію, я не бачив її раніше, це фотографія з Instagram, вона стосується ночі на Хелловін, і це був вертеп. Вертепна природа: хтось малювався чортом, хтось надів цю футболку. Там зображені 14-15-річні хлопці, які на Хелловін вирішили можливості подібної поведінки. Вони не є політиками. Я розцінюю навіть у вертепі, навіть на Хелловін така поведінка абсолютно неприйнятна. З цього приводу у мене була розмова з моїм 15-річним сином. Я вас запевняю, я знайшов правильні слова для того, щоб він все зрозумів. Але це не є його футболка, він її не використовує в звичайному житті. Але навіть на Хелловін я вважаю, що це є не добре», - заявив президент.

Порошенко додав, що не хоче бачити власних дітей «мажорами». «Повірте мені, я і моя дружина намагаємося зробити все можливе для того, щоб їх виховувати в абсолютно жорстких умовах, правилах, навантаженнях», - запевнив він.

Відзначимо, також президент повідомив, що вже розроблено кардинальні зміни в закон «Про освіту» і вважає це питання актуальним.

Нагадаємо, на початку травня ЗМІ почали публікувати фото молодшого сина президента в толстовці з написом Russia. Цей знімок був раніше опублікований в Instagram Сергія Кізіева, одногрупника Михайла по Конкорд коледжу (Велика Британія). У мережі обговорюють, що поки прості українці щодня ховають свої дітей, які загинули на війні, син Порошенка позує в Лондоні у футболці "Russia"

 

Схожі статті:

ТранспортЧекаючи Порошенка з офіційної парковки в центрі евакуювали з десяток авто

ПолітикаСьогодні на Львівщині чекають Порошенка

ПолітикаПорошенко на Львівщині зустрінеться з американськими десантниками

ТранспортЧаси Януковича повернулися? У Львові транспортний колапс!

ПолітикаМарина Порошенко розповіла про свою сумку за півмільйона гривень

Рейтинг: 0 Голосів: 0 2831 перегляд
Loading...
Коментарі (0)