Раптове рішення про дострокові вибори в Туреччині

31 травня 2018 - igstetsko
Раптове рішення про дострокові вибори в Туреччині

За повідомленням the Anadolu news agency віце-прем'єр турецького уряду Бекір Боздаг (Bekir Bozdağ) заявив про те, що гучне рішення про проведення дострокових виборів "дозволило викрити антитурецькі плани" (has become a step which helped foil the plans of anti-Turkish forces) (https://www.aa.com.tr/en/politics/turkish-pm-early-elections-process-to-start-immediately/1121988). Судячи з останніх новин, перенесення виборів дійсно вніс сум'яття в ряди турецької опозиції, привівши прихильників Фетуллаха Ґюлена в стан повної розгубленості. Зірвано масштабні акції протесту, які планувалися ними на листопад 2019 року. Цьому присвячено лист тимчасового повіреного в справах США в Туреччині Філіпа Коснетта держсекретареві Майку Помпео.


Радник повідомляє про розлад всередині координуючого центру, що знаходиться за межами Туреччини, маючи на увазі розташовані в США підрозділи руху "ХИЗМЕТ", заснованого Ґюленом. Судячи з припинення фінансування, гюленісти вже витратили значні кошти на розробку і запуск великого багатоступінчастого проекту, покликаного "вистрілити" до 3 листопада 2019.

На додаток до елементу раптовості турецька влада до закінчення виборів продовжили в країні режим надзвичайного стану, введений ще з часу спроби держперевороту 2016 року. Цим вони остаточно сплутали плани опору і посіяли паніку в рядах потенційних путчистів, ізолювавши і без того роз'єднані групи і паралізувавши їх діяльність.

 

Схожі статті:

ПолітикаРосійська опозиція знову продемонструвала слабкість

ПолітикаДемократична опозиція виставить єдиного кандидата проти Порошенка?

ПолітикаУ Львові буде другий тур виборів міського голови

ПолітикаТимошенко запідозрили в отриманні грошей від Каддафі на президентську кампанію 2010-го року

Рейтинг: 0 Голосів: 0 485 переглядів
Loading...
Коментарі (0)