Сміттєва проблема - результат неефективної роботи місцевої влади - Гройсман

25 січень 2017 - In Lviv
Сміттєва проблема - результат неефективної роботи місцевої влади - Гройсман

24 січня, Володимир Гройсман зустрівся з керівником Львівської ОДА Олегом Синюткою. Він пообіцяв йому підтримку, але нагадав, що своєчасна утилізація та переробка побутових відходів - завдання львівської міської влади і її керівника Андрія Садового.

«Передайте, будь ласка, міському голові - ми обрані були з ним в один рік - в 2016 році. Я за кілька років перебування на посаді міського голови в точно такій же ситуації все своє сміття давно вивіз, рекультивував і навів порядок, тому не треба шукати на кого перекласти відповідальність. Нехай візьме і зробить так, щоб ситуація була чистою у всіх сенсах цього слова », - заявив Гройсман.

«Я вважаю, що Львів повинен бути чистим. Це зона відповідальності міського голови особисто, а також міської ради. Але ми вже бачимо не один тиждень, місяць, а напевно, і рік, системно проблема твердих побутових відходів в такому прекрасному місті як Львів не вирішується », - сказав Гройман.

Він підкреслив, що в міському бюджеті Львова в результаті фінансової децентралізації є достатні ресурси, необхідні для врегулювання проблеми. За його словами, в 2017 році бюджет розвитку міста складе 1 млрд 800 млн грн. «З такими грошима не вирішувати проблему, я вважаю, просто неприпустимо», - додав прем'єр. 

У свою чергу голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка зазначив, що ключовим питанням у такій загрозливій ситуації є допомога жителям Львова. «На превеликий жаль, я не бачу від міської влади бачення стратегії поводження з твердими побутовими відходами, - зазначив він. - Сьогодні ключове питання - це допомогти 700 тисячам жителям Львова, які ні в чому не винні і не можуть стати заручниками безгосподарності міської влади ».

За результатами зустрічі Гройсман доручив Синютці провести засідання комісії з надзвичайних ситуацій, під час якої знайти рішення щодо забезпечення поліпшення ситуації.

«Я хочу вас запевнити, що будь-яке рішення, яке потрібно для того, щоб допомогти вирішити цю проблему на рівні уряду, буде прийнято швидко і негайно», - підкреслив він.

Схожі статті:

КриміналНова поліція вийде на вулиці Львові 28 серпня

ЕкономікаСинютка подав облраді проект змін до обласного бюджету

ТранспортНа Львівщині запрацювала диспетчерська служба з контролю за обласними маршрутами

ПолітикаЛьвівщина в трійці областей, з якої найбільше бійців пішли в АТО

ТранспортЛОДА планує змінити структуру облавтодору через неефективність

Рейтинг: 0 Голосів: 0 359 переглядів
Loading...
Коментарі (0)