У Львівській міськраді вилучено документи про продаж землі

16 листопада 2016 - In Lviv
У Львівській міськраді вилучено документи про продаж землі

З Львівської міськради, де сьогодні були проведені санкціоновані обшуки, вилучено документацію щодо оренди та подальшого продажу земельної ділянки площею 23 га

Про це генеральний прокурор Юрій Луценко написав у Facebook.

За його словами, документи підтвердили, що у вересні 2015 року Львівською міською радою одному з суб'єктів господарювання було надано в оренду земельну ділянку площею 23 га, нормативно-грошова оцінка якої склала 140 млн грн.

"Вже через 3 місяці (у грудні того ж року) землю за особистим підписом голови міськради продали за ціною 52 млн грн., що на 88 млн грн менше її оцінки"

PS Прочитав обурення пана Садового. Мовляв, заважають залучати інвесторів. 
Відповім: щоб залучити інвестора і ЗАКОННО заохотити його меншою ціною на землю, треба було винести на розгляд міськради пропозицію знизити ціну. Бо саме міськрада, а не Садовий може змінити своє ж рішення від 25 грудня 2014 р про базову середню ціну метра квадратного землі у місті величиною 423 грн.
Відштовхуючись від неї, з урахуванням площі відчуженої землі (23 га), її вартість мала б бути понад 97 млн. грн." , - пише Луценко.

Схожі статті:

Життя містаСім'ї військових пікетували Садового

ЕкономікаУ Львові активісти увірвалися в кабінет Садового і вимагали скасувати обмеження проїзду у маршрутках пільговикам

Життя містаСадовий з нагоди Великодня закликав українців до солідарності

КриміналБудинок Садового у Львові знову обстріляли

ТранспортАнтикорупційний комітет вимагає в ГПУ перевірити транспортний департамент Садового

Рейтинг: 0 Голосів: 0 355 переглядів
Loading...
Коментарі (0)