Випускників військових кафедр, які ще не служили, з лютого призивають, у тому числі на фронт

6 січень 2017 - In Lviv
Випускників військових кафедр, які ще не служили, з лютого призивають, у тому числі на фронт

У 2017 році на військову службу в Збройні сили України призиватимуть офіцерів запасу, які закінчили військові кафедри вищих навчальних закладів, але раніше не служили.

Про це в ефірі радіо “Армія FM” заявив заступник начальника головного управління персоналу Генерального штабу ЗСУ Марк Андрусяк.

За його словами, офіцери запасу нестимуть службу, зокрема, і в зоні АТО, але після відповідної підготовки.

“Ми плануємо цього року провести такий призов офіцерів на військову службу. Такий вид служби називається «військова служба за призовом осіб офіцерського складу»”, – сказав Андрусяк.

Він також додав, що термін служби становитиме 18 місяців. Щодо таких призовників діятимуть норми про збереження за ними робочого місця і зарплати.

За словами чиновника, призиваючи на службу “офіцерів-строковиків”, Генштаб розраховує таким чином укомплектувати первинні офіцерські посади. У командуванні ЗСУ також сподіваються, що частина офіцерів після проходження служби укладе контракти зі Збройними силами.

Перший набір офіцерів запасу до лав ЗСУ відбудетсья орієнтовно в лютому, а надалі призов планують проводити щоквартально.

Як додав начальник прес-служби Генштабу Владислав Селезньов, у 2017-му планується призвати на службу близько 4 тисяч офіцерів запасу. Під призов підпадають офіцери віком до 43 років, які раніше не проходили військову службу.

Схожі статті:

ПолітикаТурчинов анонсував 7 місяців часткової мобілізації в 2015 році

ПолітикаУ 2015 році до лав ЗСУ мобілізують 200 тисяч українців

ПолітикаПотрібно залучати професіоналів, а не проводити мобілізацію, — Маломуж

ПолітикаУ Генштабі пояснили, які повістки можна вважати недійсними

ПолітикаМіністр оборони: не можна мобілізувати всіх без розбору

Рейтинг: 0 Голосів: 0 1092 перегляди
Loading...
Коментарі (0)